Naiste võitja Elgi Käärid – 383 pins, kõige parem tulemus nii naiste kui meeste klassis.
Ilm ei olnud kõige parem ja sadas vihma, aga küllaltki palju (500+) sportlasi, vanemaid, jt osales Spordiliidu 60. juubelit tähistanud Eesti Mängudel Lakewoodis.
Peakorraldaja oli Spordiliidu esimees Tarmo Pallop ja teda aitasid juhatuse liikmed Virve-Kai Bulla, Andrus Ers, Marissa Karuks, Heino Maasikas, Tooni Männik, Anita ja Eric Pallop, Carl, Carl-Erik, Magnus ja Stefan Skonberg, Reino Truumees.
Spordiliidu juhatus tahab ka tänada LEÜ juhatust, LEÜ toimkondi jt kes aitasid.
Korvpalli ja kergejõustiku tulemused on järgmises VES numbris.
KEEGLIMÄNG (BOWLING):
Mängiti Brunswick Lanes Rte 70 Lakewoodis; 75 osavõtjat mängisid 2 mängu.
Mehed: 1. Erik Sillard, 2. Erik Must, 3. Indrek Wichman
Naised: 1. Elgi Käärid, 2. Katrina Vinkman, 3. Laine Skonberg
VÕRKPALLITURNIIR:
Mängisid 4 mees/naiskonda Lakewoodi Eesti Majas
10 meeskonda NY, NJ, Kanadast, CT, MD/VA, Eestist
1. Toronto – Markus/Aleksander/Mihkel Põldma, Aleks Jõgi, Andres Kivi
2. NY Mäng Läbi – Braien Otsla, Carl-Erik Skonberg, Erik Rannala, Taylor Kordich
3. Long Island – Raivo Toomiste, Stefan Skonberg, Magnus Skonberg, Annie, Monica
Kanada – USA Võrkpall
Mängiti Lakewood Eesti Majas 6-mehe meeskondadega
Kanada võitis USA – Kanada võrkpallimängu 3-0.
1. Kanada meeskonnas mängisid Markus/Aleksander/Mihkel Põldma, Aleks Jõgi, Andres Kivi, Erik Rannala, Aaro Tõnis, Hillar Sõrra.
2. USA meeskonnas mängisid Carl-Erik/Magnus/Stefan Skonberg, Briaen Otsla, Taylor Kordich, Tarmo Pallop, Erik Tarikas, Allan Kõiva.
Parimaks mängijaks valiti Aaro Tõnis.
Vanuseklassi parimad:
KERGEJÕUSTIK UJUMINE
Tüdrukud 4 ja alla Liisi Ladon
Tüdrukud 5-6 Liia Pallop
Tüdrukud 7-8 Kristina Einberg Kristina Einberg/Morgan Tamm
Tüdrukud 9-10 Krista Pustroem Kaili Myers
Tüdrukud 11-12 Trista Keder Madison Tamm
Tüdrukud 13-14 Miia Sõrra Aliina Puskar
Tüdrukud 15-16 Erika Lepik* Heili Truumees*
Naised 17+ Laine Cravotta
Poisid 4 ja alla Luke Durand Luke Durand
Poisid 5-6 Viggo Vanaselja
Poisid 7-8 Erik Kald
Poisid 9-10 Lukas Einberg Tom Vija
Poisid 11-12 Markus Truumees Markus Truumees*
Poisid 13-14 Nikolajs Star Max Myers
Poisid 15-16
Mehed 17+ Marko Krystel*
*parimad sportlased