Organisatsioonid

Eestlaste orgianisatsioonid USA-s ja Kanadas

New Yorgi Eesti Maja – NY Eesti Haridusselts
Büroo: Mänedžer Kadri Sepp, 212-684-0336
Büroo lahtioleku ajad: teisipäevast reedeni 10-5pl
www.estonianhousenewyork.com

Eesti Maja New Yorgis Baar & Restoran
Eesti Maja baar ja köök avatud neljapäeviti kella 5st.

NYEHS Segakoor
neljapäeviti 6.30pl.
Esinaine Eha Brownell, 212 687 2847, ABrownell@nyc.rr.com

Eesti Kuluurifond Ameerika Ühendriikides
Esimees: Tiina Vaska
www.estonianculture.org

New Yorgi Eesti Kool
Koolijuhataja asetäitja: Merike Barborak, merike.barborak@gmail.com

Rahvatantsutrupp Saare Vikat
Harjutused kord kuus laupäeviti 12-6pl. Info: Liisi Vanaselja SaareVikat@gmail.com

New Yorgi Gaidiüksus “Linnutee”
Juht: ngdr Ilomai Kurrik, ilomaik@yahoo.com
Gaidid, hellakesed (alates 6. eluaastast)

New Yorgi Skautüksis “Viiking”
Skaudid, hundud (alates 7. eluaastast)
Skj Siim Vanaselja vanaselja@gmail.com
Skj Kaarel Laev, klaev@nyc.rr.com tel (917) 685-4672
Koondused on gaididega samal ajal.

Long Islandi Eesti Kodu
Kontakt: Craig Pratka, Tel: 516-205-6713

Albany Schenectady Eesti Ühing
Sven Paul, (518) 372-5005, E-post: orav@aol.com

Atlanta Eesti Kultuuri Selts – Atlanta Estonian Cultural Society
Kristi V. Allpere, Esinaine, kristi@allpere.com 770-618-8445 info@atlantaestonians.org.

Baltimore Eesti Laulumehed ja Baltimore-Washingtoni
Eesti Segakoor: ühised lauluproovid igal neljapäeval, sept.-mai kell 8:00 pl Calvary kirikus, Silver Springis

Bostoni Eesti Selts
65 Church Street, Warren, RI 02885 President: Paul Attemann president@bostoneesti.org www.bostoneesti.org 401 245 5525

Bostoni Eesti Kool
Pühapäeviti algusega kell 2 pl, kool@bostoneesti.org

Eesti Kultuuritallestu Ühing Cincinnatis
Carina Paat, sekretär, Tel. 859-285-9029, carina.paat@gmail.com
Karin Ruus: (440) 238-0456

Chicago Eesti Maja
14700 Estonian Ln Riverwoods, IL 60015-3553 1-720-ESTONIA president@eestimaja.com; www.eestimaja.com
Baar VANA TALLINN avatud iga pühapäev 11.00 el- 4.00 pl

Chicago Eesti Kool
Igal teisel pühapäeval 10.30-1, beebid 9.45-10.30
Kooli direktor Maie Taits, 847 340 5630, kool@eestimaja.com
Abijuhataja Karl Herbert Grabbi, 571 882 3835;

Eesti Kultuuriselts Chicagos
www.estoniansinchicago.com, kontakt Liivika Koren, tel: (248) 890 9120 eestlasedchicagos@gmail.com

Eestlaste Koondis Karoliinades
Informatsiooniks helistada: Kadi Kool 919-345-6614 (cell )
e-mail: KKool@nc.rr.com

Connecticuti Eesti Selts
Esimees: Jaak Rakfeldt 38 Briar Road Bethany, CT 06524-3443 tel & faks (203) 393-0534 EstonianSocietyCT@gmail.com

Connecticuti Eesti Kool
Koolijuhataja Merike Siismets, tel 860-887- 3474, merikesiismets@gmail.com

CT Gaidüksus “Põhjatütred”
Juht ngdr Ellen Müürsepp, (203)-894-4614 muursepp@comcast.net
Gaidjuht ngdr Kristi Rakfeldt tel (203) 393 0432 kristirakfeldt@gmail.com

CT Skautüksus “Vikerlased”
Juht: skm Leelo Linask Vikerlased361@gmail.com; tel (978)-397-0020

Dallase ja Fort Worth Texas
Informatsioon: Aino Alber tel 214-632-6828 ainoalber@hotmail.com

Houstoni Eesti Selts
Esinaine Helen Arnold 713-478-5949 Texasgirly1979@gmail.com Abi: Arved Plaks 281 481 1328 arvedplaks@aol.com

Indianapolise Eesti Selts
Ain Haas: 317-283-1923 ahaas@iupui.edu

Kesk-Florida Eesti Selts – The Estonian Society of Central Florida
https://floridaestos.blog/ Triin Karr, e-post: triin.karr@gmail.com.
Sekretär Triin Karr, triin.karr@gmail.com

Lõuna-Florida Eesti Selts
Aadress: ENAOSF, 17355 Hamlin Blvd Loxahatchee 33470 tel: 561-313-6445 (Terje van Schaik) email: floridaeesti@gmail.com President: Veljo Kurik Ase-president: Eiki Martinson Sekretär: Terje van Schaik

Eesti Arhiiv Ühendriikides – Estonian Archives in the U.S.
Inc. 607 East 7th Street Lakewood, NJ 08701-0726 telefon # 732.363.6523 www.eaus.org, archivist@eaus.org Avatud esmaspäeviti 11am – 2pm

Lakewoodi Eesti Ühing – Lakewood Estonian Association, Inc.
Helica DeShaw: 732-580-2753 lakewoodestonianhouse@gmail.com

Lakewoodi Eesti Maja
4 Cross Street & Veterans Hwy Jackson, NJ. Tel 732-905-9737 www.lakewoodestonianhouse.org

Eesti Kooli ja Eesti Maja
Lahtioleku ajad reedeti kell 18:00 Lakewoodi Eesti Kool Kutsume Eesti kooli endisi ja uusi õpilasi. Info Külli Rannamäe tel 7325814594

Lakewoodi Seenioride Klubi

Los Angelese Eesti Maja
1306 West 24 Street, Los Angeles, CA 90007-1623
Tel 323-732-4362
info: www.eesti.us
Koolipäev pühapäeviti Eesti Majas, kell 10.00 e.l
Seenioride Klubi kohtub iga kuu teisel kolmapäeval kell 11.
Esinaine: Kaie Pallo tel 323-732-4362 kaie_pallo@hotmail.com

Detroidi Eesti Haridusselts
Kodu e-mail: DetroitEstonians@Yahoo.com
www.DetroitEstonians.com

Minnesota Eesti Selts
Info: Harry Teder
tel: (952) 474-5367 hmteder@gmail.com

MONTANA
Info: Liisa Dobereiner-Ullman 2903 Parkhill Drive Billings, Montana 59102
tel 406-523-2629
mobiil 406-672-1250 e-mail Lisa_U@bresnannet

PHILADELPHIA
https://www.facebook.com/groups/196338543720756/
Kontakt: Alvar Soosaar asoosaar@gmail.com

Portlandi Eesti Seltsi
esimees Kalev Sepp, tel 503-292-3578

San Francisco Eesti Selts
Mai-Liis Bartling, president mailiisbartling@yahoo.com, www.sfestonians.org.

San Francisco Eesti Koor
sfkoor.org

Seabrooki Eesti Selts
Info: Evi Truumees, tel (856) 453-0051

Seattle Eesti Selts
Eesinaine Kristi Urv, 3010 North 24th St Tacoma WA 98406
e-mail: valiturus@hotmail.com

Seattle Eestlaste Teated
toimetaja Merit Oviir, e-post: merit.oviir@gmail.com

Washingtoni Eesti Selts
Juriidiline aadress: Washington Estonian Society, 19272 Brookwater Terrace, Leesburg VA 20175, info@washingtonestoniansociety.com. Esimees: Peter Kopperman Facebook:https://tinyurl.com/8382dzhv

Washingtoni Eesti Kool
400 Hurley Avenue, Rockville, MD Igal teisel laupäeval, kooli direktor Kaia Kirchman 703-887-5141, torekooldc@gmail.com

Eesti Skautide Malev USA-s

Eesti Skautmasterite Kogu
USA Koondis.
Juht: skm Gunnar Tamm, skautjuht@gmail.com

Eesti Spordiliit USAs
Esimees Tarmo Pallop
tarmopallop@americanaquatic.net

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

*By registering into our website, you agree to the Terms & Conditions and Privacy Policy.

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?