Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Juba sel suvel peaksid Tallinnas ja Tartus hakkama tööle valvehambaarstid, kelle poole võib pöörduda ööpäev läbi. Kui tegu on vältimatu abiga, siis tasub raviarve haigekassa.

Tallinnas vähenes kuritegevus aastaga 15 protsenti. Tallinnas registreeriti eelmisel aastal 11 319 kuritegu ehk aasta varasemaga võrreldes 2046 juhtumi võrra ehk 15 protsenti vähem, kogu Eestis vähenes kuritegevus mullu 11 protsenti. Märkimisväärseim langus ehk 41 protsenti oli röövimistes ja 39 protsenti alaealiste poolt toime pandud kuritegudes, vargused vähenesid 22 protsenti.

Viie päevaga digiallkirjastas 3194 inimest petitsiooni, et protestida kiirustatult, läbimõtlemata ja salastatud materjalidel põhineva Rail Balticu projekti allkirjastamise vastu, teatasid algatuse organisaatorid.

hiina uus aastaFoto: Riina Kindlam

id naguID kaardi reklaamnäo fotokonkursi võitis 27-aastane Mikk Kirikal, kellele oli võit suur üllatus.

 

Foto otsustas noormees saata mitmel põhjusel. «Grammike edevust, juhus, et see konkursi üleskutse mulle silma jäi, ja võimalus anda oma panus konkursi õnnestumisele,» rääkis ta Postimehele.


Mikk on pärit Lõuna-Eestist, kus ta ka praegu elab ja töötab. Vaba aega meeldib talle veeta pere ja sõprade seltsis.

 

Tema elus on tähtsal kohal ka sport ja muusika ja nii leiab ta igal nädalal aega jooksmiseks ja kitarrimänguks.


Uuel ID-kaardi näidisel värskendatakse ka nime.

 

Seni ID-kaardil olnud Mari-Liis Männiku nimi saadetakse teenitud puhkusele ning uueks näidisnimeks saab Jaak-Kristjan Jõeorg.

 

Täismahus artiklit loe edasi siit.

tamm„Kõige parem aeg oli enne seda sõda, siis kui oli need Päts ja Tõnissonid, need olivad, siis oli kõige parem aeg. Aga siis kõige halvem oli ju, kui Nõukogude Liidus sai oldud,“ kõneles Arved Tamm, Eesti vanim elanik, kes 31. jaanuaril tähistas oma 107. sünnipäeva.

Elame täna Eestis mingis mõttes nagu kahes ajavoolus, üheltpoolt on tunne, et oleme kaotanud oma ajataju ja elame väliste sõja- ja vägivallauudiste voolus. Teisalt tiksub ajalookell, mis toob lähemale aasta 2018 ja oleme suures juubeliaastas, kus reaalsuseks saanud fakt, et Eesti Vabariigi sünnist möödub sajand.

Skandinaavia lennufirma SAS on  otsustanud osa oma operatsioone piirkonnast välja viia ning asutada uue, odavlendusid pakkuva haru Iirimaal. Selle lendude alguspunktid  hakkaksid olema London ja Hispaania.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $50 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo