Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

VES ePood

epood new

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

vaherPILTUUDIS: Akrobaat Vello Vaher asus 11. augustil teele USAsse, et osaleda "America's Got Talent" veerandfinaalide salvestusel. Vello Vaherit olid tulnud Tallinna Lennujaama ära saatma tema pere, väikesed fännid ja loomulikult meedia, kes kõik trikimehele edu soovisid.

ilves(President Toomas Hendrik Ilves ja peaminister Taavi Rõivas kohtusid 11. augustil Tallinnas Ameerika Ühendriikide rahvusliku luuredirektori (Director of National Intelligence) James Clapperiga. Clapper avaldas muu hulgas tänu Eesti luureametkondade "märkimisväärse panuse eest" partnerlussuhetesse.

26. juulil sündis Ruhnu saarel üle 10 aasta taas laps. Tüdrukuke, kelle uhke isa on Ruhnu muuseumi juhataja Andre Nõu, sai nimeks Õnne Ly Nõu.

Tartu Memento maikuu 2016 eriväljaanne

 

1940. aastal Eesti Vabariik okupeeriti ja annekteeriti naaberriigi NSV Liidu poolt. Algas kohutav terror Eesti elanike vastu. 1940. aastal hävitati eelkõige Eesti Vabariigi eliiti.

Nüüd on kõigile looduses liikujaile abiks eestimaine nutitelefoni äpp LiveTeam, mis lisaks auto asukoha märkimisele ja kaaslaste jälgimisele võimaldab enda jaoks salvestada paremad seene- ja marjakohad ning soovi korral neid ka perekonnaliikmete või sõpradele jagada.

Kas Eesti kasutab igasuguste võrgustike ajastul täiel määral oma potentsiaali – välisriikides elavat 150 000-200 000 eestlast, küsib Tallinna Ülikooli politoloogia magistrant Dmitri Moskovtsev oma arvamusloos ERR.ee. Ja vastab: ega ei kasuta küll.

osalejad1.-7. augustil külastavad Eestit välisministeeriumi ja EV 100 korraldustoimkonna koostöös läbiviidava projekti „100 sõpra“ raames 23 noort ajakirjanikku maailma erinevatest paikadest.

Keskkonnaamet lubab 1. augustil alanud karujahihooajal küttida kuni 56 pruunkaru, mis on viis isendit enam kui möödunud aastal. Pruunkaru on kaitsealune liik, mistõttu on jaht lubatud vaid piirkonnas, kus soovitakse karu tekitatud kahjustusi vältida.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $50 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo