Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

VES ePood

epood new

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Esialgsest infost selgub, et Panama bürooga Mossack Fonseca on suhelnud seitse Eestist pärit inimest või ettevõtet, kelle nimele on loodud 880 maksuvaba ettevõtet.

Euroopa Komisjoni ettepanekud Euroopa Liidu ühise varjupaigasüsteemi reformiks, mis näevad ette Dublini reeglite muutmise ja võimaluse kehtestada põgenike liikmesriikide vahel jagamise alalised kvoodid, on vastuolus Eesti praeguste positsioonidega.

bookAmazon.com’is läks müüki Eesti poisi Jarno Rodenberg'i kirjutatud ingliskeelne raamat, mis annab ülevaate 100 rikkaimast inimesest kogu inimkonna ajaloos.

 

Kummalisel kombel ei ole sellest keegi varem kirjutanud.

 

Kuna Jarnole teema meeldis, otsustas ta sellest ise kirjutada.

 

Rikkaimate inimeste varade väärtuse välja arvutamine ja raamatu kirjutamine võttis aega peaaegu 2 aastat.

 

Kui keegi raamatu ostab, on noor autor tänulik ka arvustuse eest Amazon’i  leheküljel.

Eesti Instituudi haridusprojektide taotlusvoor eesti keele ja kultuuri õppe toetamiseks väliseesti kogukondades on avatud, kevadvooru tähtaeg on 2. mai 2016.

Eesti pangandussektor kuulub välisomanikele


Eesti pangandussektor on väga tugevalt kontsentreeritud kolme suure Rootsi panga kätte – Swedbank, SEB ja Nordea omavad pangandusturust 81%. Kui vaadata veel kahte esimest, siis nende osa kogu väljastatud laenude turul on 63%. See tähendab, et Swedbank ja SEB dikteerivad suures osas tingimused, kuidas ja millisel viisil eestlased pangateenuseid kasutada saavad.

everArmastatud näitlejanna Ita Ever tähistas 85. juubelit

Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed (MISA) korraldatud väliseesti kultuuriühingutele mõeldud projektikonkursi kaudu saavad toetust 23 projekti kogusummas 40 000 eurot.

Üleilmset eestlust käsitleva Eesti inimarengu aruande peatoimetaja on Tartu Ülikooli linna- ja rahvastikugeograafia professor Tiit Tammaru.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $50 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo