Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

VES ePood

epood new

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

auvaartPresident Toomas Hendrik Ilvese pildiallkiri jagatud fotole  Facebookis: “Päevapilt ÜRO-st: tihti tuleb töö koju kaasa, aga vahel tuleb ka pere tööle kaasa. Hea isa ja hea Eesti diplomaat Gert Auväärt pisipojaga ÜRO istungi eel New Yorgis. Väärt kaader.”

Läti riigile nõukogude okupatsiooni ajal põhjustatud kahju hindamiseks moodustatud komisjoni teatel ulatub kahju 185 miljardi euroni, edastas uudisteportaal Delfi 25. aprillil.

Taotlusvoorust toetatakse Eesti loovisikuid, kultuurikollektiive, loomeettevõtjaid ning väliseesti seltside ja ühingute kultuuriprojekte. 2016. aasta II taotlusvoor on avatud 25. maini 2016.

Soome president Sauli Niinistö koos abikaasa Jenni Haukio’ga on nende esimesel riigivisiidil Eestis 17. ja 18. mail.

kaitseministridVisegrádi grupi kaitseministrid.  Foto: Postimees/Scanpix

vahtrikRaimo Vahtrik

 

Statoilis pikalt juhtivatel kohtadel töötanud Raimo Vahtrik, kes kaks viimast aastat juhtis ettevõtte Venemaa organisatsiooni, saab rahvusvahelisse jaekaubanduse kontserni Alimentation Couche-Tard kuuluva Circle K Florida äriüksuse jaemüügidirektoriks.


Vahtrik hakkab Tampa linnas asuvas osariigi äriüksuse peakontoris tööle 10. maist.

 

Florida üksus opereerib 735 mugavuspoe ja teenindusjaamaga, teatas Circle K Eesti.


“Raimo on elav näide selle kohta, et julgetel ja ettevõtlikel inimestel Eestis on reaalne võimalus teha ka rahvusvahelist karjääri.

 

Töötamine rahvusvahelise kontserni kohalikus üksuses annab selleks vajaminevad oskused ning teadmised ja loob vajalikud eeldused,” ütles Circle K Eesti ASi peadirektor Kai Realo.


Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation Couche-Tard, mis annab tööd 100 000 inimesele ning kelle kaubamärgi Circle K all tegutseb Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Aasias üle 15 000 mugavuspoe ja teenindusjaama.

Täna kuulutasid Eesti välisminister Marina Kaljurand ja Läti välisminister Edgars Rinkēvičs Riias välja Eesti-Läti keeleauhinna võitja, kelleks osutus Tartu Ülikooli teadur Valts Ernštreits. Välisministrid avaldasid heameelt, et ühisest algatusest on kujunenud Eesti ja Läti kultuuriruumis traditsioon ning auhind antakse välja juba kuuendat korda.

einer2Roberta Einer oma modellide keskel

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $50 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo