Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

VES ePood

epood new

Otsing

New Yorgis 22. septembril alanud ÜRO põlisrahvaste maailmakonverentsile sõitma pidanud Venemaa kodanikke ei lastud riigist välja – nende passid rikuti ja tõkestati sõitu ka muul moel.

Aastate eest õpetas üks pressitöötaja mind telefoni kaudu: „Priit, saa aru. Piirivalve on siseministeeriumi struktuuri osa. Ta ei ole mingi eraldiseisev emakaväline rasedus!” Kell oli umbes neli ja mulle tundus läbi kõnetraadi, et mainekujundaja oli juba võtnud rohkem kui ühe napsi.

“Hiljutised sündmused sunnivad meid tõsiselt uuesti kaaluma ÜRO rolli. Me ei saa eirata tõsiasja, et ÜRO Julgeolekunõukogu on olnud kui halvatud, et rahvusvahelise õigusega on manipuleeritud ning kriisid on süvenenud,” ütles Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves ÜRO 69. peaassamblee üldarutelul peetud sõnavõtus.

Tartu Ülikooli raamatukogu 3. korrusel on avatud Mart Nikluse 80. sünnipäevale pühendatud näitus „Sügisene pööripäev“.

Suurimast rahuaja katastroofist Eestis – parvlaeva Estonia hukkumisest Läänemere lainetes – möödub 28. septembril 20 aastat.

Valitsus andis 25. septembril riigimetsa majandamise keskusele, politsei- ja piirivalveametile ning maaametile ülesande Eesti idapiiril sihtide rajamiseks, piiririba puhastamiseks ja tähistamiseks.

ime hiiumaalHiiumaal on kadakate vahele peitunud maailmas ainulaadne UFO-t meenutav keramaja, mis 92% ulatuses majandab end ise. Eesti mehe leiutatud maja vastu on suurt huvi üles näidatud kogu maailmas.

Tallinnas on nähtud nii põtra, rebast, oravat kui rästikut, kes linnaeluga kimpu jäädes vahel ka päästjate abi vajavad.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $50 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

NY Eesti Kool

nyek logo

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo