Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

VES ePood

epood new

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

14. novembril toimus Londonis äriseminar, mille keskmes oli e-residentsus ning Eesti finantstehnoloogia lahendused. Ürituse, mille koostööpartneriks oli City of London, avasõnad ütles suursaadik Lauri Bambus.

adventMõisaküla kultuurimaja direktor Laine Pedaja ja linnapea Ervin Tamberg keskväljaku kuuse juures advendiküünalt süütamas.  Foto: Anu Laarmann

talgudLos Angelese tublid vorstitegijad jäid Helena Seli pildile Facebookis (Maarja Pallo, Tiina Kaskla, Linda Kaskla, Aivar Kokamägi, Mall Arusalu, Kylliki Neuman ja Kaie Pallo). Lisaks on teada, et vorste tehti veel nii Connecticutis, Lakewoodis kui New Yorgis.   Saatke meile pilte oma vorstiteost!

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu otsustas 16. novembril erakorralisel koosolekul president Toomas Hendrik Ilvese Ärma talu ettevõtlustoetuse osas tehtud otsuste tõttu kutsuda ametist tagasi juhatuse esimehe Hanno Tombergi. EASi nõukogu esimehe Erki Mölderi sõnul oli otsuse taga ettevõtlusministri Liisa Oviiri soov ja avaldus.

Alates 19. novembrist saab sõita bussiga otse Tallinna sadama D-terminalist Valka alkoholipoe Alko1000 juurde.

Kiiu mõisa põranda alt leiti lammutustööde käigus nelja kassi skeletid. Rakverest kohalekutsutud Kiidu muinsuskaitseameti Lääne-Virumaa vaneminspektor Anu Kivirüüt tuvastas, et skeletid kuulusid kassidele ning viis skeletid kaasa ja annetas Tartu Ülikoolile.

Letter of Recommendation: Bogs

 

New York Times’i pühapäevaväljaandes ilmub sel nädalal, 20. novembril artikkel Soomaast.

pillesaar

Jaan Pillesaar

 

IT-ärimehe kiri uue valitsuse loojatele

 

IT-ärimees ja Teenusmajanduse koja juhatuse esimees Jaan Pillesaar kirjutas Jevgeni Ossinovskile, Jüri Ratasele ja Margus Tsahknale kirja, milles tegi puust ja punaseks, mis on Eesti majanduse peamised probleemid ja mis võiksid olla lahendused. Ärileht avaldas Pillesaare kirja täismahus.


Eesti ees seisab täna kaks ühiskonna mõõtmes olulist ja edasilükkamatut majandusülesannet.


Esimene on kõikide Eesti kodanike sissetulekute laiapõhjaline kasv. Teine on esimese lahendamise eeldus – see on üleriigiline ettevõtlusaktiivsuse ehk erasektoris loodud töökohtade ja investeeringute kasv.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $50 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Christmas Ad

2016 joulud

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo