Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

korvpallÜlikooliliiga NCAA I divisjoni Atlantic 10 konverents tunnustas Duquesne'i mängijat Kadri-Ann Lassi kolmandat nädalat järjest kui parimat uustulnukat. Taoline asi juhtus esmakordselt Duquesne ülikooli naiskonna ajaloos.


Kadri-Ann Lass tõi kahes võõrsil peetud võidumängus keskmiselt 19,5 punkti ja 5 lauapalli, tabades ühtekokku 30st viskest 18 (60 %).


„Kadri pakub jätkuvalt oma naiskonnale head kaitsemängu, skooritegemist ning ajastatud lauapallide kogumist," sõnas peatreener Dan Burt.

 

„Kadri on väga kasulik naiskonna liige, andes suure panuse meie võitudesse. Ta toetab meid oma rahulikkuse, kindluse ja mõistliku hoiakuga. Mul on väga hea meel, et ta kuulub meie korvpalliperre."


Esmalt võitis Dukes võõrsil Central Michigani (CMU) 68:49 ning ses mängus kogus Lass 18 punkti (visked 18/9). Reisi teises kohtumises oli Dukes parem Buffalost (UB) 79:62, eestlanna sai 21 minutiga kirja 23 punkti. Mõlemas mängus sai Lass käte viis lauda.


Kogu hooaja näitajad on eestlannal niisamuti vaikselt tõusnud. Nüüd on need järgmised: keskmiselt 32,6 minutiga 13,8 punkti, mis on konvenrentsi 15. näitaja.

 

Ühtlasi on Lass neljandal kohal visketabavuse kategoorias (53,7 %), kuues blokeeritud visete pingereas (1,9) ning 13. lauapallide osas (7,0).


Dukes (7-1) on võitnud nüüd kuus kohtumist jutti.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo