Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Vägev tunnustus: USA spordiakadeemia 2019. aasta naissportlase tiitli teenis eestlannast freestyle-suusataja Kelly Sildaru. Parima meessportlase auhind kuulus USA iluuisutajale Nathan Chenile.


Sildaru tuli 2019. aasta alguses tol hetkel veel 16-aastasena freestyle-suusatamises naiste rennisõidu maailmameistriks ning teenis mullu ka X-Mängudel pargisõidus kulla, rennisõidus hõbeda ja Big Air’is pronksi.

Nendest tulemustest piisas, et tulla USA spordiakadeemia aasta parima naissportlase hääletusel esikohale.


Tänaseks on Kelly Sildaru osalenud Šveitsis Lausanne’is noorte olümpiamängudel, kus võitis oma trumpalal pargisõidus taas kuldmedali.


Seejärel lendas ta Ameerika Ühendriikidesse, kus osales Aspenis ekstreemspordi olümpial X-mängudel nii Big Air hüpetes, rennisõidus kui pargisõidus. Big Air’is oli Sildaru neljas, aga nii renni- kui pargisõidus teenis jälle kullad!

Lähemalt loe Kelly’st siit.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo