Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

15967d8f 9fd7 40e7 8121 4dfab90fe930

Allan-Hermann Pool.

 

"Hinge anatoomiast aju ümberprogrammeerimiseni"

 

Laupäeval, 20. oktoobril 2018 kell 12 e.l. LA Eesti Majas

 

Eesti Köögi külaliseks Allan-Hermann Pool, kes viimased kolm aastat on töötanud California Tehnoloogia Instituudis teadurina, kus uurib valu ja janu vahendavaid motivatsioone hiirte ajus ning on töötanud välja tehnoloogiaid aju täppiskontrolliks. Oma doktorantuuri veetis ta California Ülikoolis Berkeley’s, lahates söömist kontrollivaid närvivõrke. Oma teadusteekonda alustas ta geenitehnoloogia erialal Tallinna Tehnikaülikoolis.

 

Allan-Herman räägib meile aju uurimisest ning uutest tehnoloogiatest, mis võimaldavad meil mõista ajurakkude keelt ning ajus toimuvat ümber kodeerida. Ta seletab meil nii enda kui kolleegide töö näitel, kuidas paari viimase aasta jooksul on kaardistatud motiveeritud käitumist vahendavaid protsesse ajus ning kuidas selle põhjal on võimalik kontrollida meie käitumist, tunde- ja mõttemaailma. Ettekanne on illustreeritud nii video kui animatsioonidega ning ei eelda erialaseid teadmisi. Ettekanne on eestikeelne ning avatud kõigile huvilistele. 

 

Ettekande järel pakub Eesti Köök eestipärast lõunat. 

 

Menüü: Kapsarullid kartuliga ja mustikakissell jäätisega - $10.

 

Tule ise ja võta sõber ka kaasa!

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo