Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

c16af5b84dd478a815 83481657

Üldarvestuse võitja, parim fantaasiapostkast ning žürii lemmik.

 

Konkursil “Eesti ilusaim postkast” osales ligi 150 postkast üle kogu Eesti ja üldvõitjaks pärjati Kristiina Laanemets, kelle töö pälvis nii žürii lemmiku kui ka fantaasiapostkasti eriauhinna. Rahvahääletuse võitis Andres Heinsaare töö.

 

“Mulle väga meeldis, et Eestis on nii suure fantaasia ja huumorimeelega majaomanikud. Taaskasutus on ka postkastide maailma jõudnud! Selle peale annab ikka tulla, et gaasipliidist saaks postkast või piimalännik saab uue elu. Hästi palju oli ära kasutatud ümbritseva looduse ande. Kui öeldakse, et garderoob on teatri visiitkaart, siis päris kindlasti jutustab üks värvikas postkast üsna palju sellest perest,” kommenteeris žürii liige Reet Linna.

 

Kirjakandjate lemmikuteks osutusid käsitsi meisterdatud kaunid puidust postkastid. Parimate omadustena tõid kirjakandjad välja postkastide suurust ning mugavust teenindamisel. Näiteks osutuvad mugavamaks just pealt avatavad postkastid. Väikeste postkastide puhul juhtub kirjakandjate sõnul aga tihti see, et post lihtsalt ei mahu kasti ära.

 

f9ab25b84dd481b649 83481691

 

“Kõige ilusam postkast” konkursile esitati 143 ilusat, loovat ja lustlikku postkasti ning see oli osa postifirma Omniva100 ürituste kavast, et kõigi eestlastega väärikalt tähistada nii Eesti kui ka Omniva 100 aasta juubelit. 

 

VES/Maaleht

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo