Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

holgermarjamaa14 kaupokikkas

Ühisrahastusportaali hooandja.ee portaalis kogub raha plaadi väljaandmiseks Eesti päritolu jazzpianist Holger Marjamaa, kes hetkel jagab enda elu Eesti ja New Yorgi vahel.

 

Holger Marjamaa tutvustab end järgmiselt: “Muusikuteed alustasin Tallinna Muusikakeskkoolis klassikalise klaveri erialal, millele järgnesid õpingud Eesti Muusika– ja Teatriakadeemias, Sibeliuse akadeemias ning 2015. a. New Yorgi Manhattan School of Music magistriõppes jazzklaveri suunal. Hetkel esinen palju nii Euroopas kui ka Ameerika Ühendriikides. 2018. a. pääsesin konkursi kaudu mängima Lee Ritenour'i bändi, tänu millele esinesin Šveitsis (St. Moritz Jazz Festival), tulevad kontserdid Jaapani kuulsas jazzklubis Blue Note Tokyo, Los Angeles Namm Show’l 2019 ning novembri lõpus mitmetel kontsertidel New Yorgis ja Bostonis. Lisaks sellele ootavad sügisel ees kontserdid Benny Benack III grupiga New Yorgis, kus esinen 5 õhtut järjest Lincoln Centre Dizzy's Club’is ning Smallsi jazzklubis. Samuti valiti mind Thelonious Monk rahvusvahelisele jazzpianistide konkursile. 

 

Olles viimastel aastatel palju New Yorgis viibinud, tunnen ja näen, kuidas Eesti on mulle üha kallimaks saanud. Mul on väga hea meel, et tänu õpingutele Manhattanis olen saanud kutsuda

Eestisse oma ala tippmuusikuid ning seekaudu ka Eestit ja siin toimuvat tutvustanud. Seda plaanin ka edaspidi teha ning enda tegemiste ja tutvuste kaudu rikastada Eesti jazzi.

 

Aastate jooksul on tekkinud palju materjali ja tutvusi, et lindistada enda jazz trioga plaat. Lindistamine toimuks 2018. a. oktoobrikuu alguses Baltimore’is Maryland’is. Plaadil soovin esitada nii omaloomingut kui ka enda arranžeeringuid jazz-standarditest ning gospellugudest.

Mul on suur au, et plaadil teevad kaasa tänapäeva silmapaistvamad Ameerika muusikud – trummidel Lee Pearson (lavapartneriteks on olnud muuhulgas Sting, Snoop Dogg, Roy Ayers, Kenny Barron ja Chris Botti) ning kontrabassil Raviv Markowitz (Eldar). Külalisartistidena teevad kaasa ka Chad Lefkowit-Brown (saksofon), Benny Benack III (trompet) ning Micah Smith (vokaal).

 

Plaadi valmimiseks on hetkel puudu täpselt pool summast. Siinkohal vajangi teie, kallite hooandjate, abi! Anna mulle hoogu, et see ilus unistus teoks saaks! 

 

Hoia minu tegemistel silm peal!”

 

22. augustiks oli Holger Marjamaa plaadi valmimist toetanud 28 isikut ligi 900 euroga, 16. septembrini on aega koguda vajaminev summa 7232 eurot. 

 

Holger Marjamaa plaadi valmimist Marylandis saab toetada hooandja.ee keskkonnas lühilingil

https://bit.ly/2LjXvEp 

 

Holger Marjamaa tegemistel saab silma peal hoida https://www.facebook.com/h marjamaa

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo