Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Pühapäeval, 2. septembril toimub New Jersey’s järjekordne Scandinavian Fest, mis teatavasti on pühendatud põhjamaade rahvuskultuuride esitlemisele.

 

Koht ja aeg on samad nagu eelmistel aastatel: NJ Vasa Park, 1 Wolfe Road, Budd Lake, NJ 07828 ja aeg:10-6 õhtulRain or Shine! Iga ilmaga! 

 

Sissepääs väravas on $14, seenioridele $13. Lapsed alla 12 aasta on vabad. Eelmüügil on hind $11. 

 

Nagu alati, on Scandinavian Fest üks tujuküllane ja silmale rõõmus üritus. On saadaval rahvuslikud toidud, kingid ja käsitööd, kuulete rahvamuusikat, jälgite Skandinaavia seppade, kudujate, nikerdajate jt. tööd, naudite huvitavaid ettekandeid ja filme, näete mitme maa rahvatantse jne. Viimaste hulgas esineb hästituntud eesti rahvatantsutrupp “Pillerkaar”.

 

Muusika alal on nii uusi kui endisi esinejaid. Rosetree duo (Ann Shapiro ja Allen Lutin) mängivad rahvapärastel instrumentidel keldi, idaeuroopa ja skandinaavia rahvamuusikat. Neal Harrison ja Inna Leytush esitavad Skandinaavia heliloojate populaarmuusikat. Taas kuulete Magnus Martenssoni oma Victor Borge stiilis klassikalise muusika ja huumori seguga, lisaks mitmeid teisi muusikuid.

 

Energilisema tegevuse harrastajatele on Telge Glima maadlejad. Nemad esitlevad viikingiaegseid jõudu ning osavust nõudvaid mänge. Haus Von Halstern tutvustab teile keskaegset viikingite kähmlust. Sarnaseid huvitavaid ettekandeid on mitu, nende hulgas “Annual Wife-Carrying Contest”. Ühesõnaga – igaühele on midagi, vastavalt ta maitsele. Pole unustatud ka lapsi – Clarence the Clown, Lady Hawke Storytelling ja Christopher Hudert’i marionetid.

 

Nii on siis see “Smörgåsbord of Fun” väärt, et osa võtta. Lähemaks informatsiooniks ja piletite eelmüügiks tarvitage:

 

Scan-Fest 2018, P.O.Box 304, Cana-[densis, PA,18325 või

 

www.ScanFest.org.

 

Raul Pettai

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo