Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

531374h7895t27

Alisa Tsitseronova on Eesti ning Joseph Tsosh Kreeka tantsija ja koreograaf. Foto autor/allikas: Kaader Youtube'i videost

 

Tallinnast pärit Alisa Tsitseronova ning tema kaaslane Joseph Tsosh osalevad NBC tantsusaates "World of Dance". Sel nädalal astus paar taas kohtunike ette ning võitis nende südamed. 

 

Tantsusaate selles osas pidid Alisa ja Joseph esitama väljakutse kolmele tantsupoisile grupist Elektro Botz. Alisa ja Joseph tegid tantsu kohtuniku NE-YO hittloo "One in a Million" järgi.

 

Paari esimene etteaste oli teleekraanil juuli keskel, kui nad pidid oma oskusi näitama kohtunikele, kelleks on saate produtsent ja laulja Jennifer Lopez, profitantsija Derek Hough ning muusik NE-YO.

 

Alisa ja Joseph esitasid südamliku tantsunumbri Ben E. Kingi loo "Stand by Me" järgi.

 

"World of Dance" on tantsusaade, mis oli esimest korda eetris eelmise aasta 30. mail. Esimese hooaja võitis Pariisist pärit duo Les Twins. Praegu on käimas saate teine hooaeg, mida juhib näitleja ja tantsija Jenna Dewan.

 

Saate kohtunik Jennifer Lopez kiitis paari etteastet väga. "Nii armas, mulle väga meeldis see. Viis, kuidas te liigute ja sünkroonis olete, sulataks teid nagu isiksustena kokku. See oli täiuslik ja väga-väga nauditav," kiitis ta ja võrdles paari eelmise hooaja võistlejate Keone ja Mariga. Joseph kinnitas, et see on nende jaoks suur au.

 

Alisa Tsitseronova on Eesti ning Joseph Tsosh Kreeka tantsija ja koreograaf. Alisa käe all on valminud ka üks Eesti Tantsib kampaania tantsudest. 

 

Alisa Tsitseronova ja Joseph Tsoshi etteasteid saab muuhulgas järelvaadata ERR kodulehel.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo