Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Kas oled kuduja, keraamik, klaasipuhuja, heegeldaja, (puu)sepp, õmbleja või teed midagi muud põnevat ja soovid seda teistelegi müüa? Baltic Boston Centenniali laadaplats on selleks just sobiv koht! 

 

Bostoni ja selle ümbruses elavad eestlased, lätlased ja leedulased on oma jõud ühendanud, et tähistada kodumaade sajandat sünnipäeva ühisüritusega, mis leiab aset 23-25. novembril Bostoni südalinnas Marriott Copley's. Ürituse raames on plaanis gala, kontserdid, filmifestival, paneelarutelud, kunstinäitus ja laat. Rohkem infot leiab meie pidevalt täienevast kodulehest: http://balticboston.com/

 

Mu eelmise kuulutuse peale on tagasihoidlikult reageerinud paar väga vahvat ehtekunstnikku ning siinkohal soovingi julgustada kõiki teisi huvilisi aktiivsemalt ühendust võtma ja osalema meie laadaplatsil oma meisterdustega! Kui teate kedagi, kes ise ei pruugi VES-i lugeda, kuid teeb vahvaid asju, siis palun levitage üleskutset edasi.

 

Oleks häbiasi, kui eestlaste andekus jääks lätlaste ja leedulastega võrreldes varju! 

 

Kes käsitööd ei tee, märkige sellegipoolest 23-25. november oma kalendritesse, ja tulge meiega koos tähistama Baltic Boston Centenniali! 

 

Minuga saab ühendust elektroonselt: anastassiakolde@gmail.com või telefonitsi 

(781) 521-4287.

 

Anastassia Kolde

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo