Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

26. mail kuulutab Kuressaare linn välja kandideerimise Euroopa kultuuripealinna 2024 tiitlile.

 

Esimest korda oli kultuuripealinnaks Eestis Tallinn 2011. aastal. Eelvalik kõigi kultuuripealinnaks soovivate Eesti linnade seast tehakse 2018. aasta oktoobris. Lõppvalik teatatakse 2019. aasta lõpus. Saaremaa vallavalitsuse kultuuri- ja spordiosakonna juhataja Mihkel Tamme sõnul on Kuressaare elava ja omapärase kultuurieluga linn, kus toimub palju ja põnevaid sündmusi aastaringselt. "Meil on, mida näidata ja millele ka rahvusvahelist tuntust pälvida," tunnistas ta, lisades, et ka Kuressaare linnaruum vajab kaasaegsemaks ja kogukonnasõbralikumaks arendamist ja sellekohased projektid on ka juba alanud.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo