Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Screen Shot 2018 05 02 at 1.13.01 PM

Elina Nechayeva kannab laval hiigelsuurt digitaalset seelikut.

 

Eesti eurotiim on juba issabonis ja proovid käivad. Eurovisiooni lauluvõistlus 2018 toimub 8., 10. ja 12. mail ning Eestit esindav ooperilaulja Elina Nechayeva astub looga "La Forza" esimeses poolfinaalis üles üheksandana.

 

Elina ebatavaliselt laulust - ooperivokaal segatud elektroonikaga – enamgi on ajakirjanduses juttu tema kleidist: nimelt on lavaversioonis lauljataril seljas hiigelsuur seelik, millele digitaalselt projitseeritakse kujundeid. 

 

Möödunud nädalavahetusel käis Eurovisiooni lavaga tutvumas disainer Alyona Movko, kes on Elina kleidi graafika autor. Naine kinnitas, et esimene proov läks väga hästi ja lauluvõistluse meeskond on Eesti etteastest vaimustunud. Elina esimene lavaproov toimub juba sel pühapäeval.

 

"Ma olen võistluseks väga valmis. Hing on valmis, keha on valmis, tiim on valmis, show on valmis, seelik on kaasas ja kõik on hästi," kommenteeris Elina. 

 

Ta lisas, et läheb püüdma parimat kohta ehk loodab Eurovisiooni võita. "Loodan, et välisriikide rahvad ja žüriid hoiavad mulle pöialt ja kõik läheb väga ilusasti, et kõigile see esitus ja laul meeldib," ütles Eesti eurolaulja. 

 

Võistluse eel on Elina enda sõnul tema jaoks kõige olulisem korralik uni, taastuvad häälepaelad ja taastuv psüühika. 

 

VES/Õhtuleht

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo