Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

19. veebruaril esitlevad ajaloolased Mart Laar ja Toomas Hiio ühistööna loodud Eesti Vabariik 100 raamatusarja avaraamatut „Eesti riigi 100 aastat'“. Juubeliperioodil jõuavad lugejateni 44 Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud teost, avades riigi viimase sajandi arengulugu.

 

„EV100 raamatusari valgustab 44 eriilmelise teosega Eesti eri valdkondade arengulugu viimase saja aasta jooksul. Sarja haare on tõesti väga lai, meditsiinist kultuuri ja moeni, ning teemadest kirjutavad oma valdkondade tõelised eksperdid,“ sõnas Riigikantselei EV100 juhtrühma liige Tiit Pruuli.

 

Raamatusarja teemad valiti EV100 juhtrühma ja raamatusarja kolleegiumi koostöös. Kolleegiumi koosseisu kuulusid Mart Orav, Aleksei Lotman ja Peeter Saari. Teoste autorid on Eesti eri valdkondade asjatundjad, kelle hulka kuuluvad näiteks Mart Kalm, Mart Meri, Toivo Meikar ja paljud teised eksperdid.

 

AS-i Eesti Meedia juhatuse esimehe Sven Nuutmanni sõnul on Eesti Meedial au olla riigikantseleile ja EV100 korraldustoimkonnale partneriks EV100 raamatusarja kirjastamisel. Nuutmanni sõnul tagab 44 teose ilmumise kirjastuse Post Factum meeskond, toetudes koostööle autorite, arhiivide ning valdkonna asjatundjatega.

 

Ühtlasi pakub Eesti Meedia läbi oma meediakanalite teavitust raamatute ilmumisest. "Tagame, et igal soovijal on võimalus huvipakkuv teos taskukohase hinnaga kohe ilmumisel või ka ette tellides osta," lisas Nuutmann.

 

EV100 raamatusari on müügil alates 16. veebruarist Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes ning Eesti Meedia klienditeenindustes üle Eesti. Raamatute ettetellimine ja esitluste info leiab www.apollo.ee/EV100.

 

Info: EV100 raamatusari www.postfactum.ee/ev100.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo