Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

4. jaanuril 2018 korraldas David Pärnamets Floridas, Singer Islandil, Ocean Tree klubiruumis vastuvõtu kohalikele eestlastele, kus meelelahutuslikus osas laulis Elina Netšajeva.

 

Elina Netšajeva sündis Tallinnas ja lõpetas Tallinna Prantsuse Lütseumi. 2011-2014 õppis Elina Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudis laulmist Eda Zahharova lauluklassis. 2016. a. lõpetas ta Eesti Muusika ja Teatriakadeemia magistratuuri klassikalise laulu erialal.

 

Elina paistab teiste hulgast silma oma rõõmsameelsuse ja hea lavanärvi poolest, mis viis ta telekonkursi “Klassikatähed 2014” kolme finalisti hulka. Elina on osalenud erinevatel laulukonkurssidel Eestis ja välismaal.

 

Tallinnas 2013. a. toimunud noorte lauljate konkursil “Laulusild”saavutas Elina I koha, mille preemiaks oli G. Verdi nim. Milaano Konservatooriumis ooperistuudio tundides osalemine. 2017. aastal pääses Elina rahvusvahelise konkursi finaali Neue Stimmen kahekümne naise hulka 1500 osaleja seast.

 

Alates 2015 mängib Elina külalisesinejana Eesti Draamateatri lavastuses “Kaart ja territoorium” ning teeb tihedat koostööd agentuuriga Eesti Kontsert ja kultuuriministeeriumiga, mis on võimaldanud esineda suurtel lavadel suurepäraste orkestrite ja dirigentidega. Lisaks klassikalisele laulmisele on Elina tuntud ka kui Eesti Laulu saatejuht 2017. aastal ning 2018. aastal osales ta samas saates poolfinalistina.

 

Singer Islandil esitas Elina Netšajeva Joseph Kosma “The fallen leaves”, G. Puccini Musetta valsi ooperist “La boheme”, W.A. Mozarti Öökuninganna aaria ooperist “Võluflööt”, J. Offenbach - Nuku aaria ooperist “Hoffmani lood”, G. Puccini - Lauretta aaria “O mio babbino caro” ooperist “Gianni Schocchi”, C. Gounod - Julia aaria “Je veux vivre” ooperist “Romeo ja Julia”.

 

Kõik laulud olid esitatud filigraanselt ja profesionaalselt. Kuulajad olid võlutud laulja suurepärasest hääle diapasoonist, näitlejameisterlikkusest ja samas peenekoelisusest lihtsusest. Oli emotsionaalselt meeliköitev esinemine ja õhtu. Elina Netšajevat on võimalik ka kuulata ja vaadata YouTube’is.

 

Paul Vesterstein

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo