Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

qwrtrv01.lnm

Mart Taniel

 

Ameerika operaatorite gild kuulutas välja nominendid aasta parimate operaatorite preemiatele, eestlaste jaoks kõige olulisem on aga Spotlight auhind, mille üheks nominendiks on ka "Novembri" operaator Mart Taniel.

 

Lisaks Tanielile ja "Novembrile" on Spotlight’i preemia nominendid veel Máté Herbai filmiga "Ihust ja hingest" ning Mikhail Krichman filmiga "Armastuseta", vahendas Indiewire.

 

Spotlight preemiaga pööratakse tähelepanu inspireerivatele ja omanäolistele operaatoritöödele väiksemates filmides, mis ei saa suurt tähelepanu ega levi. Auhinna nominendid valitakse operaatorite hulgast, kes ei ole Ameerika Operaatorite Liidu liikmed ning filmide hulgast, mis on valminud väljaspool Ameerikat.

 

Võitjad avalikustatakse 17. veebruaril toimuval auhinnagalal, kus kuulutatakse lisaks Spotlight auhinnale välja ka mitmete teiste auhindade võitjad. Ameerika operaatorite gildi preemiad on suurim iga-aastane operaatorite tunnustamise üritus, mis pöörab tähelepanu aasta säravamatele kaameratöödele.

 

VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo