Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

4874727t1h792a 1

Holger Marjamaa. Foto: Postimees

 

Eesti jazzpianist Holger Marjamaa pääses maailma ühe mainekama ja hinnatuma Thelonious Monk Institute of Jazz rahvusvahelise pianistide konkursi poolfinaali. Poolfinaali pääses 15 pianisti 130 seast.

 

Muusik Reigo Ahvena sõnul on tegemist meeletu tunnustusega. «Kui võrrelda, siis see on nagu Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi kokku.»

 

Marjamaa ütles Postimehele, et poolfinaali pääsemine on väga tore. «Kuna ajaliselt on praegu kõik veninud, siis on ootamine hakanud veidi väsitama, tahaks juba Ameerikas olla ja mängida.»

 

Marjamaa loodab, et konkursi võitja selgub uue aasta alguses. Tema sooviks on ka edaspidi oma muusikukarjääri edendada New Yorgis.

 

Konkursi võitja saab 25 000 dollarit auhinnaraha ning plaadistuslepingu Concord Music Groupiga. Teise koha auhinnaraha on 15 000 ja kolmandal 10 000 dollarit.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo