Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Integratsiooni Sihtasutuse kodulehel on info kahe avatud taotlusvooru kohta, mis on suunatud väliseesti kultuuriühingutele.

Rahvuskaaslaste programmi väliseesti kultuuriühingute projektikonkurss: http://bit.ly/2zpO6JS

 

Projektikonkursi eesmärk on toetada kodueesti kultuurikollektiivide ja loomeinimeste kontakte ning kultuurivahetust väliseesti kogukondadega, väliseestlaste osalust Eesti kultuuri suurüritustel, koolitustel Eestis ja väliseesti kogukondades ning teabevahetust ja kontakte ida ning lääne diasporaa esindajate ja Eesti vahel. Toetatakse Eesti kultuurisündmuste vahendamist Eesti kogukondadele, kaasates neid aktiivsemalt kaasaegse rahvusvahelise eestluse kujundamisse.

 

Konkursil saavad toetust taotleda Eesti Vabariigis registreeritud eraõiguslikud juriidilised isikud ja füüsilisest isikust ettevõtjad ning välisriigis asukohamaa reeglite järgi registreeritud eraõiguslikud juriidilised isikud, kelle kinnitatud põhikirjas on sätestatud eesti keele ja kultuuri säilitamine.

 

Projektikonkursi kogueelarve on 40 000 eurot. Ühele projektile taotletav toetus on maksimaalselt 3000 eurot.

 

Eesti Vabariik 100 väliseesti kultuuriühingute projektikonkurss: http://bit.ly/2lGZkDL

 

Projektikonkursi eesmärk on toetada väliseesti kogukondi kultuuriprojektide korraldamisel, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale ning tugevdada kodueesti kultuurikollektiivide ja loomeinimeste kontakte ning kultuurivahetust väliseesti kogukondadega.

 

Konkursil saavad toetust taotleda Eesti Vabariigis registreeritud eraõiguslikud juriidilised isikud, füüsilisest isikust ettevõtjad ning välisriigis asukohamaa reeglite järgi registreeritud eraõiguslikud juriidilised isikud.

 

Projektikonkursi kogueelarve on 60 000 eurot. Ühele projektile taotletav toetus on maksimaalselt 7000 eurot.

 

Mõlemasse taotlusvooru projektide esitamise tähtaeg on 30. november 2017.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo