Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Äsjalõppenud Frankfurti raamatumessil teatas Londoni raamatumessi direktor Jacks Thomas, et järgmisel aastal on Eesti, Läti ja Leedu üheskoos Londoni raamatumessi peakülalised.

 

Briti nõukogu koos oma Balti partneritega valis välja kolm rahvusvaheliselt tunnustatud kirjanikku –  Mihkel Muti Eestist, Nora Ikstena Lätist ja Kristina Sabaliauskaitė Leedust –, kes on tähelepanu keskpunktis Londoni raamatumessi teisel päeval, 11. aprillil 2018. Nad osalevad eriprogrammis, mis keskendub nende silmapaistvale kirjanduslikule tööle. Neile on kavandatud esinemised, intervjuud, vestlusringid jm üritused messil ja ka väljaspool messi. Lisaks on veel üheksa kirjanikku, igast riigist kolm. Nende nimed on veel saladus.

 

Eesti oli Frankfurdi raamatumessil esindatud juba 26. korda, esitledes uusi raamatuid. 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo