Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Marylandis heategevusorganisatsioonina inkorporeeritud  “Eesti kultuurpärandi toetusfond” (Estonian Cultural Heritage Fund, Inc.), mille eesmärk on toetada eesti kultuuri püsimist USA-s, pakub stipendiume 2011/2012 akadeemiliseks aastaks.
Stipendiume antakse USA kodanikele,  kes on näidanud tõsist huvi eesti kultuuri vastu, aktiivselt osaledes siinsete eesti organisatsioonide tegevuses  ja täiendades oma teadmisi ja oskusi eesti kultuuriga seotud aladel.  Stipendiumist toetatud õpingud peavad toimuma akrediteeritud kõrgkoolis, kuid õppeala ja kool on stipendiaadi valida.
“Toetusfond” erineb teistest USA-s tegutsevatest kõrgharidust toetavatest fondidest, andes stipendiume ainult USA kodakondsust omavatele isikutele, eelistades neid, kelle senine tegevus eesti ühiskonnas viitab nende tulevasele panusele eesti kultuuri püsimiseks USA-s.

“Toetusfond” pakub  abiraha (grants) ka vastava tagapõhjaga isikutele, kes soovivad uurida  eesti kultuuri olemust ja ajalugu USA-s. 
Et kandideerida stipendiumile või abirahale (grant), mille aastane ülemmäär üksikisikule on $5000, tuleb saata avaldus Estonian Cultural Heritage Fund, Inc.  nimele aadressil: c/o Mati Tammaru, 12109 Pueblo Road, Gaithersburg, MD 20878. 
Avalduste vorme (Application for Scholarship ja Application for Grants) ning muud “Toetusfondi” informatsiooni  leiate http://www.estonianchf.org
Avalduste tähtpäev on 31. märts 2011. Täiendavat informatsiooni “Toetusfondi” kohta võite saada This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Juhatus loodab, et kõik, kes fondi eesmärki pooldavad, seda rahaliselt toetavad, mälestades soovi korral sellega kadunud perekonnaliikmeid või sõpru. (Nimed avaldatakse USA eesti ajakirjanduses). Annetused palutakse kirjutada Estonian Cultural Heritage Fund, Inc. nimele ja saata Fondi  laekurile aadressil: Tõnu Riismandel, 3427 Tyler Dr., Ellicott City, MD  21042.  “Toetusfond” on tulumaksuvaba ja annetused sellele on tax deductible.
“Eesti kultuurpärandi toetusfondi” juhatusse kuuluvad: esimees Mati Tammaru, aseesimees Fred Ise, sekretär Toivo Tagamets ja laekur Tõnu Riismandel.

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo