Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Kultuuriministeerium kuulutas avatuks toetusprogrammi „Eesti kultuur maailmas“ 2018. aasta taotlusvoorud. Voorude tähtajad on 20. oktoober

2017 ning 15. mai 2018.

 

Taotlusvooru toetuste kogumaht 2018. aastal on 600 000 eurot. Esimeses voorus on toetusteks võimalik eraldada kuni kolmveerand aasta kogumahust.

Kultuuriministeeriumi välissuhete osakonna nõunik Kristel Üksvärav rääkis, et tuleva aasta voorud avanevad planeeritust varem. „Sündmuste korraldajatele on  tähtis oma tegevusi pikemalt planeerida. Samuti lahendab see kohe uue aasta alguses toimuvate projektide rahastamisküsimused, sest nad saavad toetamisotsusest teada varem,“ selgitas Üksvärav.

 

Väliseesti seltside ja ühingute kultuuriprojektide toetusi makstakse programmist vähemalt 50 000 euro ulatuses. Kõigi projektide abikõlblikkuse periood on 2018. aasta lõpuni kummagi vooru puhul.

 

Üksvärav lisas, et nii nagu lõppeval aastal, on lisaks Eesti kultuuri  rahvusvahelistumisele ja tutvustamisele maailmas prioriteet Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamisega välismaal seotud projektid. Kõigi projektide puhul on toetuse alampiir 4000 ning ülempiir 75 000 eurot.

 

Samuti on lepingute lõppemise tõttu osaliselt muutunud „Eesti kultuur maailmas“ komisjoni koosseis. Lisainformatsioon ning toetuse andmise tingimused on leitavad Kultuuriministeeriumi kodulehelt kul.ee.

 

Kristel Üksvärav

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo