Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

New Yorgis toimub Indrek Sirkeli kujundatud ja kirjastuse Lugemik poolt välja antud raamatu ‘Too Good To Be Photographed’ esmaesitlus ja vestlusring.

 

Leedu kunstniku ja kuraatori Paul Paperi koostatud raamat uurib olukordi, kus fotograafia kui meedium ühel või teisel moel ebaõnnestub. Samuti osaleb Lugemik viiendat korda kunstiraamatumessil New York Art Book Fair, kus toimub veel kahe uue Lugemiku väljaande esmaesitlus: Flo Kasearu esimene monograafia ‘Flo’s Book’ ning ingliskeelne Eesti monumentaalkunsti kaardistav ja kokkuvõttev trükis ‘Notes on Space’, mille tekstid on kirjutanud Gregor Taul ning fotode autor on Paul Kuimet.

 

Samuti tulevad esitlusele Magdalena Moskalewiczi koostatud raamat ‘The Travellers: Voyage and Migration in New Art from Central and Eastern Europe’ ning hiljuti ilmunud Kadri Noormetsa ja Asia Baśi raamat ‘AIR WITH CONTENT 10 degree something’ ja Jaan Evarti koostatud Penjeti märkmik.

 

‘Too Good To Be Photographed’ esitlus ja vestlusring: 20. septembril 2017 kell  19.00

 

Koht: Rubber Factory, Ludlow St 29, New York, www.rubber-factory.info

 

Kunstiraamatumess New York Art Book Fair 22.–24. septembril 2017

 

Koht: MoMA PS1, Long Island City, Queens, www.nyartbookfair.com

 

Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus EKKAK

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo