Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Suurte värviliste kudumitega tuntuks saanud tekstiilikunstnik Kristel Kuslapuu sai endalegi ootamatult kutse osaleda New Yorgi moenädalal. Ta on alles teine eesti moelooja peale Kristiina Viirpalu, kes on kutsutud sellele mainekale moesündmusele osalema.

 

Alles bakalaureuse lõpetanud nooruke disainer ütles, et New York oli tema tulevikuplaanides küll sees, kuid ta poleks arvanud, et see nii kiirelt täide läheb.

 

Rahvusvaheline huvi Kristel Kuslapuu kudumite vastu sai nähtavasti tuule tiibadesse Kiievi moenädalal, kus disainer oma kollektsiooniga osales. Seal tekkis tal mitmeid kontakte, kes tema töö vastu huvi tundsid.

 

Kristel Kuslapuu õppis käsitööd tegema juba lapsena ema kõrvalt, kes on eluaegne käsitöömeister. Disainer koob siiamaani kogu oma loomingu ise ja sellest on saanud tema omamoodi kaubamärk.

 

Ja kuigi osalemine New Yorgi moenädalal on unistuse teostumine, on sellel unistusel päris krõbe hind, alates osalustasust ning lõpetades lennupiletite ja ööbimisega. Seetõttu pani disainer oma abipalve ka Hooandja platvormi üles, et head inimesed teda toetada saaksid:

http://www.hooandja.ee/projekt/kristel-kuslapuu-newyorgi-moenadalale

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo