Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Screen Shot 2017 07 05 at 6.11.39 PM

Videot näeb VES facebooki lehelt

 

Kui vihma ja tuule tõttu tantsupeo teine etendus laupäeva hommikul ära jäeti, kogunesid noored spontaanselt Vabaduse platsile ning tänu facebookile õnnestus neil seal vaid mõnetunnise ettevalmistusega uskumatult vägev tantsupidu maha pidada. Kohal oli ka nooremaid ja päris pisikesi, neid kelle pärast muretsedes tegelikult pidu ära jäeti. Aga rõõm tantsust oli tohutu ja nii tantsisidki noored läbi pea terve kava – vaid kõiki lauljaid ei õnnestunud kohale saada. Küll oli kohal aga Ivo Linna ja tema a capella lauldud “Eestlane olen ja eestlaseks jään” liigutas noori sama palju kui meie põlvkonda 29 aastat tagasi. Ei suutnud keegi seda etendust kuivade silmadega vaadata, sest selge oli see, et noorte isamaa-armastus ja tahe hoida meie kultuuri on sama kõikevõitev, nagu see kogu aeg on olnud. Ja nagu näha Jaani kiriku tornist tehtud piltidest, suutsid nad platsile ka imelisi mustreid tantsida!

 

Kärt Ulman

Fotod: Delfi ja PM

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo