Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

libahundidFoto: „Libahundi“ trupp auhinnaga, R.A.A.A.Mi arhiiv

 

Lavastus “Libahunt” osales 13. märtsist kuni 17. märtsini SLAVIJA rahvusvahelisel teatrifestivalil Belgradis.


17. korda toimuva SLAVIJA festivali programmis oli 8 lavastust Bulgaariast, Venemaalt, Iraanist, Valgevenest, Kasashtanist ja Serbiast. Festivali lavastusi hindas rahvusvaheline zürii ja festivali ainuke auhind, peapreemia skulptor Nikola-Kolja Milunovici pronksist Don Quijote otsustati anda R.A.A.A.Mi lavastusele “Libahunt”. Zürii liige Angelina Rosca tõi esile lavastuse sõnumi aktuaalsuse ja lavastaja leidliku ja ülimalt profesionaalse klassikatõlgenduse ning mõjuva ja nüanssiderohke näitlejate mängu.


“Libahundi” esietendus oli 8. juulil 2015 Viinistu katlamajas ja nüüdseks on osaletud viiel festivalil. Sügisel toimunud Balti Maja rahvusvahelisel festivalil võideti ka Peterburi teatrikriitikute eripreemia.

 

Järgmised etendused on juba 25. ja 26. märtsil 9000 kilomeetri kaugusel, lavastaja kodulinnas Jakutskis, kus osaletakse festivalil «Желанный берег».

 

Etendused toimuvad legendaarses Sahha teatris. Juuni alguses on “Libahunt” kutsutud Nauruse festivalile Kaasani ja septembris toimuvad külalisetendused Hiinas.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo