Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

estdocsFilmitegijatel on filmide saatmiseks aega kuni 2. oktoobrini!

 

TORONTOS, KANADAS 13. märts, 2017. a.  


Kui sul on kaamera, oskused ja idee Eesti-teemaliseks dokfilmiks või dokudraamaks, siis hakka valmistuma EstDocs lühifilmide konkursiks.


EstDocs filmifestival toimub 3. - 7. novembril 2017.


Võimalik on võita suurepäraseid rahalisi auhindu ning võidufilme näidatakse  EstDocs dokumentaalfilmide festivali galal Toronto Hot Docs Ted Roger Cinema’s. Esmakordselt sellel aastal annab EstDocs välja spetsiaalse „Eesti Sõbra“ auhinna parimale mitte-eestlasest filmitegijale.

 

Filmi sisu ja stiil


Selle aasta konkursile ootame kuni 7 min pikkusi dokumentaalfilme ja dokudraamasid. Filmid peavad olema ingliskeelsete subtiitritega või inglise keeles. Filmidel peab olema seos Eestiga või eestlastega.


Esitamise protsess


Registreerimisvorm koos juhendiga on saadavad lühifilmide konkursi veebileheküljel www.EstDocs.com. Eelmiste võistluste filme saab vaadata aadressil: Youtube.com/EstDocsTO . Osavõtjad võivad filme saata kas tavapostiga või elektrooniliselt kuni 2. oktoobrini 2017. aastal. Kõik konkursile vastuvõetud filmid linastatakse Torontos enne festivali algust Publiku Auhinna määramiseks. Filmitegijad võivad esitada mitu võistlustööd, kuid iga film peab olema eraldi registreeritud ja esitatud.

 

EstDocsist


EstDocs on Eesti dokumentaalfilmide festival ja konkurss, mis toimub Torontos, Kanadas. EstDocs pakub vaatajaile ajakohast informatsiooni Eesti kohta. Festivali missioon on filmide ja arutelude kaudu pakkuda Kanada publikule teavet Eesti ajaloost, poliitikast, kultuurist ja muudest Eestiga seotud teemadest. EstDocs on viimase kümne aasta jooksul Kanadas esile toonud eestlastest filmitegijaid, nii juba rahvusvaheliselt tuntuid kui ka tuntusele kerkivaid. Kõik filmid on kas ingliskeelsete subtiitritega või inglise keeles.


Leia meid @EstDocs Twitteris ja Facebookis.

 

Lisainformatsioon:


Emma Soolepp
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.EstDocs.com

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo