Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi vilistlaskogu kuulutas 2. veebruaril, Tartu rahu päeval välja esseekonkursi pealkirjaga "Eesti loost ja lootusest". Tegemist on üleskutsega, mis suunab noori vahetult enne Eesti Vabariigi 100. sünniaastapäeva mõtisklema Eesti loo, loota oleku ning lootuse peale. Ürituse patroon on Tõnis Mägi.


Oma vaba Eesti riik on imeline privileeg! Meie, Euroopa ühe vanima põlisrahva vägi on teadmises – oleme ise oma lugu kujundanud ja määranud. Seda on tehtud sajandeid enne meid, aga sajandeid pärast meid? Eesti noore sünniõigus on praegu olla selle loo kaasautor!


Esseekonkurss on suunatud 16-19 aastastele noortele nii kodu- kui välismaal.


Oodatud on lennukad, väge täis esseed, milles on teretulnud nii vaimurikas huumor kui ka edasiviiv kriitika! Hindamine on anonüümne ning žürii esimeheks on Priit Hõbemägi. Kirjutamise tähtaeg on 19. märts 2017.


Põhjalikuma info leiate järgmistelt internetiaadressidelt:


www.eestiloost.ee


www.facebook.com/eestiloost/

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo