Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

2017 on Eestis laste ja noorte kultuuriaasta

 

Eesti Instituut ja Eesti Lastekirjanduse Keskus paluvad lastevanemate ja õpetajate abi lasteküsitluse "Mina ka!" levitamisel ja täitmisel.


Küsitlus on mõeldud 7-12aastastele Eestis ja välismaal elavatele lastele. Küsimused on Eesti, koolielu, vaba aja ja kultuuri kohta. Vastamine võtab aega umbes 10 minutit.


Eesti Vabariigi aastapäeva eel sobib küsitlus koolitunni osaks või perekondlikuks aruteluks. Vastata saab kuni 20. veebruarini.


Küsitlus asub aadressil http://minaka.ee/kysitlus/ ja on eesti keeles. Vajadusel võib küsimustikku tõlkida ja vastata erinevates keeltes (eesti, inglise, saksa, soome, rootsi, taani, vene).


2017. a on laste ja noorte kultuuriaasta "Mina ka!", et väärtustada last ja noort kui kultuuriloojat ja publikut.


Juhul, kui küsitlust ei ole võimalik täita internetis, saab selle välja printida ja täidetult saata skaneerituna This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või postiga Eesti Lastekirjanduse Keskus, Pikk 73, Tallinn 10133 märksõnaga "Laste küsitlus".


Täiendavatele küsimustele vastavad Anneli Kengsepp This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ja Katrin Tombak This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo