Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti pianist Johan Randvere saavutas Itaalias Livorno klaverikonkursil kolmanda koha. Kõrgetasemelisel konkursil oli 67 osavõtjat kaheksast riigist. Konkursil oli kaks vooru ning finaali pääses seitse parimat.


Randvere ise on kolmanda kohaga väga rahul. «Tunnustus on alati meeldiv. Konkursid on ebameeldivad asjad, kuid neid peab tegema nii kaua, kui jaksad, ja siis veel natuke. Need kasvatavad iseloomu, selle käigus õpid ennast paremini tundma,» rääkis Randvere Postimehele.


Ta lisas, et kõnealuse konkursi näol oli tegemist tema senise elu kõige suurema katsumusega, sest ta jäi päev enne esinemist haigeks.


Andekas pianist Johan Randvere on tuntud ka Põhja-Ameerika eesti publikule. Nimelt esines ta siin tuuril koos E STuudio noortekooriga, sama kooslusega esineti ka Vancouveris Lääneranniku Eesti päevadel 2015. aastal.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo