Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

USA Idaranniku Lastekoor Laulurõõm on teinud vahva video, kus lapsed ise räägivad, miks nad tahavad laulupeole minna ning kui oluline see nende jaoks on. Videot saab näha siin: https://estonianculture.squarespace.com/lauluroom


Lastekoori järgmine kontsert toimub 4. märtsil kell 4 pl Latvian Lutheran Church of WA-s Washington D.C. lähistel (400 Hurley Avenue, Rockville, MD 20850).  Samuti esineb lastekoor koos NY Eesti Segakoori ning WAF kooriga Eestist New Yorgi Eesti Kultuuripäevadel. Kontsert toimub 9. aprillil kell 2 pl EELK New Yorgi Eesti Ev. Luteri Usu koguduse kirikus (124 East 88 Street & Lexington Avenue, New York, NY 10128).


Me täname kõiki toetajaid, kes on meile kaasa elanud nii rahalise annetuse kui ka nõu ja jõuga. Sel teekonnal oleme kohanud palju toredaid inimesi, kellele läheb korda nii eestlus, meie lapsed, kes eestlust edasi kannavad ja meie kõikide unistused. Tänu teile saavad nii mõnedki lapsed esmakordselt Eestisse sõita. Aitäh teile!


Siinkohal täname meie suursponsoreid Eesti Üliõpilaste Toetusfondi USAs, Eesti Rahvuskomiteed Ühendriikides ja Kalevi šokolaadide ja eesti leiva maaletoojat Estofoods LLC. Ilma nende abita ei oleks kooril võimalik tasuda koorijuhtidele Maaja Roosile, Leena Sirbile ja Holly Vesilinnule nende suure töö eest. Suursponsorite toetuse eest saavad koorilapsed omale ka vahvad eesti triibuseeliku mustril põhinevad vormiriided, mille disainerid on Mae Lambing New Yorgist ja Jane Friis Raub Washington D.C.-st. Ülejäänud toetus läheb peredele, kelle majanduslik olukord ei võimalda osta lennupileteid.


Südamest tulevad tänusõnad ka kõikidele eraisikutele, kes on meid rahaliselt toetanud (seisuga 24. jaanuar 2017):


Kulli Barrett
Hilja S Bergey
Anu ja Indrek Grabbi
Karl Grabbi
Ülle Ederma
Alexander Elder
Maria Evestus
Merle ja Matti Jalakas
Aime Kiibits
Enn Koiva
Tina Koiva
Kaarel Laev
Jüri Martinson
Eha McDonnell
Riho Melts
Asta Nigol
Tiiu Nurm
Tina Ora
Helve Parts
Henno Petersen
Ene Pierce
Arno Puskar
Endel Raiem
Aire Salmre
Ivi Tamm
Jüri Tint
Madis Vaher
Mare Valgemäe
Anonüümsed annetajad kontserdil New Yorgis


Annetada soovijad võivad lastekoori toetada, kirjutades tseki ”The Foundation for Estonian Arts and Letters, Inc.“ nimele, Memo: Lastekoor, ja saata järgnevale aadressile: Ines K. Horton, 235 East 62nd Str., Apt 2F, New York, NY 10065 või PayPal’i teel Eesti Kultuurfondi Ameerika Ühendriikides veebis: www.estonianculture.org (Memo Lastekoor).


Merike Barborak

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo