Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Animarežissöör Kaspar Jancise filmi "Krokodill" pärjati Ungaris Cartoon d´Or festivalil Euroopa parimaks animafilmiks.

Cartoon d’Or’i auhind, mis tuleb koos 10 000 euro suuruse auhinnarahaga, on sissepääs rahvusvahelisse animatsioonitööstusesse, “ ütles euronews’i reporter Wolfgang Spindler Sopronist teleülekannet tehes. “Enamus neist, kes selle auhinna on võitnud, on pääsenud tegema täispikki animatsioonifilme või telesarju.”

“Krokodill” räägib töötuksjäänud ooperilauljast, kes on äraelamiseks sunnitud lapsi ostukeskuses krokodillikostüümis lõbustama.

Kaspar Jancis tegutseb ka muusikuna (muuhulgas on ta kuulunud Eesti ülimenukatesse kooslustesse nagu Operatsioon Õ ja Vennas-kond), raamatuillustraatori ja lavakujundajana. Hiljuti ilmus Kaspar Jancisel lasteraamat “Seiklus Salamandril”, mille ta ise ka illustreeris ja sinna juurde muusika kirjutas.

Kärt Ulman

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo