Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Esmakordselt antakse tänavu märtsis suurejoonelisel galal välja Eesti Filmi- ja Teleauhinnad, mis on ellu kutsutud Eesti Filmi Instituudi poolt eesmärgiga tänada ja tunnustada oma ala professionaale.  


Auhinnad antakse välja tele- ja filmikategooriates eraldi. Nii filmi kui telekategooriates antakse välja kümme auhinda. Filmikategoorias antakse auhinnad parimale mängufilmile, dokumentaalfilmile, animafilmile, lühifilmile, parimale nais- ja meesnäitlejale, parimale režissöörile, stsenaristile, operaatorile ja aasta tegijale ehk silmapaistvamaile kaadritagusele professionaalile.


Telekategoorias saavad auhinnad parim tõsielusaade, teleseriaal, infosaade või publitsistika, uus saade, meelelahutussaade, naisnäitleja, meesnäitleja, naissaatejuht, meessaatejuht ja aasta tegija ehk parim kaadritagune professionaal.
Auhinnasaajad valib erialaspetsialistidest koosnev professionaalne žürii.


Filmi- ja teleauhindade konkursil saavad osaleda kõik filmid (mängufilmid, dokumentaal-, anime-, ja lühifilmid) ning kodumaised saated ja sarjad, mis on linastunud või olnud teleeetris vahemikus 1. jaanuar 2016 kuni 31. detsember 2016.


Auhindadele kandideerivad nominente saavad esitada produtsendid ning suuremad telekanalite grupid ning konkursile saab töid esitada jaanuarikuu lõpuni. Nominendid avalikustatakse veebruaris.


Pidulik auhinnatseremoonia toimub 12. märtsil Nordea kontserdimajas.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo