Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

KLENK’i Sõpruspäevad toimuvad Chicagos 25. nov. – 28 nov. 2010.  Eelprogramm leiab aset Chicago Eesti Maja lähedal asuvas Hampton Inn’is, ning päevade ametlik algus on reedel, 26. novembri õhtupoolikul Chicago Eesti Majas. Kavas on külalis-kõnelejad eesti teemadel, eesti filmi ja valguspiltide vaatamine, arutelud ja kandle ja lauluõhtu.

Korraldajatel on eriti hea meel teatada, et päevade raames esineb laupäeval, 27. novembril Pärnu Endla teater külalisetendusega “Esimesed suudlused”.

Näidendi autor on  Jay D. Hanagan (ilmus aastal 2003), tõlkinud Triin Sinisaar. Lavastas Madis Kalmet, kunstnik on Liina Tepand ja mängivad Piret Laurimaa ja Sepo Seeman.

KLENKi päevade peakorraldaja on Jaan Karukäpp ning Chicago Eesti Maja Kultuuri Fond, mida juhivad 5 inimest, kellel on süda-melähedane eesti kultuuri hoidmine USAs. Eriti teretulnud on, et tegevad on ka nooremad liikmed meie peres. Muidugi aitavad kaasa endised korraldajad.

Palume kõikide osavõttu ja toetust KLENK’i Sõpruspäevadele ning Endla Teatri etendusele novembris.

Korraldav toimkond

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo