Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Tallinlastel oli 9. juulil harukordne võimalus näha ja kuulda üht maailma parimat sümfooniaorkestrit - Viini Filharmoonikuid, mille kammerkoosseis esitas läbilõike klassikalisest Viini heliloojate muusikast.
Eestisse tuli Viini Filharmoonikute kammerkoosseis Tallinna Filharmoonia kutsel Läänemere pealinnu väisava tuuri «Meri ja muusika» raames, vahendas ERR Uudised «Aktuaalset kaamerat».
Maestro Eri Klasil oli väga hea meel, et vihmapilved olid taandunud juulikuise päikeselõõsa ees, sest vihmaga oleks maailma tippude sekka kuuluvad muusikud oma viiulid kohvri kaitsva kaane alla jätnud ja Tornide väljakule kogunenud publikul haruldane muusikaelamus võib-olla saamata jäänud.
Tallinna Filharmoonia  kunstiline juht Eri Klas üt-les, et Viini Filharmooniat võib nimetada muusika mekaks. «Kui nad tulevad ka väiksemas koosseisus, aga nad esitavad Viini valsse ja polkasid, neil on kaasas ka suurepärane solist, siis mida sa tahad saada, kui meil on ka korraldajate poolt suurepärane, tore koht ja tore ilm!» rõõmustas Klas.
Postimees/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo