Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

ETV draamasari "Klass: elu pärast" võitis Roomas toimunud rahvusvahelisel televisioonifestivalil kaks auhinda: parim teledraama projekt ja parim teledraama näitleja.
RomaFictionFest on rahvusvaheline televisioonifestival, mis keskendub just draamažanrile - telefilmid, -sarjad, -seriaalid ja -dokumentaalid. Neljandat aastat toimuvale festivalile on üle maailma kokku kutsutud TV-teatrite juhid ja programmiostjad. Viimastele saavad tegijad kahe päeva jooksul esitleda uusi projekte, lootuses leida kaastootjaid ja rahastajaid.
ETV ja ERR-i esindajana oli kohal lavastuslike saadete toimetuse juhataja Gerda Kulli-Kordemets, kes 2008. aastal esitles sarja "Klass: elu pärast" ja tänavu tutvustas uut ideefaasis telesarja "Siber".
"Sarjale "Klass: elu pärast" me siitkaudu rahastust ei  leidnud, küll aga saime levitada teavet, et me midagi niisugust teeme," ütleb Gerda Kulli-Kordemets. "Osaliselt tänu sellele sai "Klassist" siiski rahvusvaheline projekt Euroopa Ringhäälingute Lii-du (EBU) egiidi all ja tänavuse RomaFictionFesti võistlusprogrammi valiti "Klass: elu pärast" ka seetõttu, et tegu on just siit festivalilt tuule tiibadesse saanud projektiga."
"Klass: elu pärast" võitis Roomas parima teledraama projekti auhinna ning parimaks teledraama näitlejaks tunnistati Margus Prangel.
Möödunud aasta novembris võitis "Klass: elu pärast" esimese auhinna festivalil Cinema Tous Ecrans Genfis - Rose D´Or for best series. 
VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo