Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

6. mail esilinastus Tallinnas dokumentaalfilm „Ma elasin Eesti Vabariigis“. Alates 7. maist on filmi võimalik vaadata Tallinnas CC Plazas ja Tartu Cinamoni kinos.
Mis tunne on olla 10-aastasena ajaloo pöörises? Mis tunne on olla täiskasvanu riigis, mis ühel päeval naudib edu vilju ja järgmisel kaob kaardilt? „Ma elasin Eesti Vabariigis“ on film saatuslikust 1939. aastast Eestis, vabadusest ja sundseisust, tegemistest ja tegemata jätmistest.
Kas ajaloost on võimalik õppida?
Filmi stsenaristid on Tiina Kaalep ja Indrek Treufeldt, režissöör Liina Trishkina, operaatorid Meelis Veere-mets ja Mait Mäekivi. Filmi tootja on Allfilm ja produtsent Ivo Felt.
Dokumentaalfilm „Ma elasin Eesti Vabariigis“ valmis Eesti Rahvusringhäälingu, Eesti Kultuurkapitali ja Eesti Filmi Sihtasutuse poolt allkirjastatud „Mälu“ koostöölepingu raames.
Lisainfo:
Ivo Felt
Allfilm, produtsent
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo