Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Oma eesmärkidest tõstab Karlo Funk esile soovi elavdada instituudi Eesti-sisest tegevust ja tuua Eesti kultuuri rahvusvahelisse tutvusta-misse rohkem päevakajalisust. Ta peab oluliseks jätkata kultuuriportaali kultuur.info ja veebientsüklopeedia www.estonica.org arendamist. “Ka kasvavale Eesti kogukonnale väljaspool tuleb pakkuda rohkem tuge keele ja identiteedi hoidmisel,“ lisab Funk. Karlo Funk (sünd. 1971) on õppinud Tartu Ülikoolis  ajalugu ja filosoofiat; olnud varem tegev kultuuriajakirjanikuna (ajalehtedes „Noorte Hääl / Päevaleht“ ja „Eesti Ekspress“) ja töötanud reklaaminduses.  Viimased 12 aastat pühendas Funk Eesti filmielu edendamisele, töötades 2013. a. märtsini Eesti Filmi Sihtasutuses peaeksperdina ja esindades mh Eesti filmindust Euroopa Nõukogu kaastootmisfondis Eurimages. Osalenud rahvusvahelistes žüriides Stockholmi, Lübecki, Tallinna Pimedate Ööde ja Hamburgi filmifestivalidel. Karlo Fungi sulest on ilmunud enam kui 200 arvustust ja artiklit filmist, popmuusikast, teatrist, kujutavast kunstist, kirjandusest ja filosoofiast.  Eesti Instituudi ülesanne on levitada teadmisi Eesti ühiskonna ja kultuuri kohta teistes maades, edendada kultuuri- ja haridussidemeid ning toetada eesti keele ja kultuuri õpetamist väljaspool Eestit. Instituudil on esindused Helsingis ja Budapestis, instituut koordineerib eesti keele ja kultuuri lektorite töötamist välisülikoolides   www.estinst.ee    

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo