Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Tänavu kevadel on INES MAIDRE tunnustatud orelimängu peent stiilitunnet ja virtuoosset mängutehnikat võimalik nautida USA kontserttuuril 5. mail National Cathedralis, 3. mail National Christian Church’is ja 7. mail esitab ta ettekande Balti muusikast University of Minnesotas.  1. mail algusega kell 19.30 toimub Ines Maidre orelikontsert Püha Markuse kirikus, 1900 St. Paul St. Baltimores. Kontsert on kõigile avatud vabatahtliku annetuse eest. Vaata: http://www.inesmaidre.com/ines.php .  Lisa infot kontserdist: Agu Ets – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Ines Maidre on esinenud paljudel Eesti ja välismaistel muusikafestivalidel (Amsterdam, Nürnberg, Berliin, Hamburg, Haarlem, Brüssel jt.) ja kuulsates katedraalides nagu Westminster Abbey Londonis ja St. Sulpice Pariisis. Ta on soleerinud orkestritega Martin Fischer-Dieskau, Leo Krämeri ja Neeme Järvi, jt. juhatusel ning esinenud omanäoliste kontsertidega nagu “Luigelaulud orelile”, “Katedraali aknad’, “Hümnimuusika läbi aegade”, jt. Ines Maidre lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi Bruno Luki klaveriklassi ja Hugo Lepnurme oreli eriklassi. 1989-91 aastal täiendas ta end Pariisis Ecole Niedermeyeris Daniel Rothi juhendusel oreli erialal ja 1994-1998 õppis Bergeni Griegi Akadeemias Norras klavessiini ja barokkinterpretatsiooni Hans Knut Sveeni juhendamisel. Alates 2000 a. on ta tegutsenud dotsendina Griegi Akadeemias. Ines Maidre on pälvinud Eesti Kultuurikapitali aastapreemia.    

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo