Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Kultuuriministeerium, Eesti lastekirjanduse keskus ja kirjastus Päike ja Pilv kuulutavad välja neljandat korda toimuva lasteraamatute võistluse  "Põlvepikuraamat". Osalema on oodatud 1-7- aastastele lastele mõeldud käsikirjad, mis võiksid järgmise aasta jooksul raamatuks saada.  Konkursil hinnatakse lasteraamatut kui tervikut, milles on võrdselt olulised nii tekst kui kujundus. Käsikirju koos vähemalt viie illustratsiooni-näitega oodatakse hiljemalt 5. septembriks 2013 Eesti lastekirjanduse keskusesse.  Keskuse juhataja Triin Soone sõnul on konkursi eesmärk leida uusi omamaiste mudilasraamatute kirjutajaid.  "Mida rikkalikum on lastekirjandus, mida erinevamat lugu, žanrit on meil lapsele pakkuda, seda parem, sest lugema hakkamised ja lugemises edasi jõudmised on ju lastel väga erinevad. Meil on alati väga hea meel, kui me võtame aastat kokku ja on žanrilist rikkust ja on ka erinevatele vanuserühmadele suunatud. Väga palju ei ilmu meil luuleraamatuid, võiks alati rohkem tulla," rääkis Soone.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo