Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

„Festivalide kalender 2013“ toob kultuurihuvilisteni 2013. aastal Eestimaal aset leidvad festivalid ja teised suursündmused, hõlmates kirevat sündmustepaletti ja pakkudes elamusi igale eale ja maitsele. Teatmik sisaldab festivalide lühitutvustusi, korraldajate kontakte ja pildimaterjali, andes ülevaate enam kui 200 sündmuse kohta kunsti, muusika, teatri, filmi, pärimuskultuuri, tantsu ja kirjanduse valdkonnast. Kalender on saadaval eesti ja inglise keeles, nii veebis kui ka paberil. Kalendri on kokku pannud Eesti Instituudi kultuur.info toimetus ja kujundanud loovagentuur Refleks. Trükist tasub küsida Eesti Instituudist ning alates 2013. aasta jaanuarist ka teistest kultuurielu sõlmpunktidest. Veebiversioone saab sirvida www.kultuur.info leheküljel ja alla laadida lingilt www.kultuur.info/site_media/uploads/banners/FK_2013_EST_veebifail.pdf. „Festivalide kalendris 2013“ kajastatud sündmuste ja sadade teiste Eesti kultuuriürituste kohta meil ja mujal leiab põhjalikumat teavet veebikalendrist kultuur.info ning selle ingliskeelsest versioonist culture.ee.   http://www.kultuur.info http://www.culture.ee http://www.estinst.ee   Festivalide_kalender_2013_esikaas_EST.JPG

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo