Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

New Yorgi Eesti Naiskoor alustas oma sügist hooaega aastakoosolekuga 12. septembril. Koori esinaiseks valiti tagasi Eha Brownell ja koorijuhiks maestro Andrejs Jansons, kes eelmistel Kultuuripäevadel pälvis Eesti Kultuurfondi  Ameerika Ühendriiges auhinna. Eelmise aasta tegevus hõlmas hästi ettevalmistatud ja läbiviidud kontserte ja esinemisi meie auhinnatud koorijuhi taktikepi all nii ameeriklastele kui eesti ühiskonnas. (Ameeriklastele esinemistel oli lisatud kavale kõigi laulude tõlked.) Tänavu on ettenähtud kirikukontsert 10. detsembril Lakewoodis, esinemine NY Haridusseltsi jõulupuul, Vabariigi Aastapäeval ja muidugi koori kevadkontsert. Teisi kontserte-esinemisi ei ole veel esialgu paika pandud. Oli ka juttu San Franciscos toimuvatel Lääneranniku-ESTO päevadel kaasa-löömisest, kuid ka see jäi lahtiseks. NYEesti Naiskoori etteasted on olnud kõrgetasemelised, aga muret teeb siiski koori liikmeskonna vähenemine/vananemine. Tundub, et noorematel ei ole kas aega või huvi eesti koorilaulu vastu. Kuigi mõned liituvad, kestab nende osavõtt sageli aasta või paar, kuni töö või muud kohustused selle kat-kestavad ja ainult üksikud on jäänud pikemalt koori liikmeteks. Igaljuhul on iga laulja teretulnud ja lahkesti vastu võetud koori ridadesse. NYEesti Naiskoor ootab kõiki lauluhuvilisi-lauljaid meiega liituma, et eesti naiskoori laulukultuuri viljelemine ka väliseestlaste hulgas ei kaoks. Koori harjutused toimuvad kolmapäeviti, õhtul kella 6-8. Ootame kõiki lauluhuvilisi.   NYENaiskoori nimel, Aime Andra 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo