Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Eesti Instituudi ingliskeelsesse kultuurikassetti lisandusid ülevaated Eesti filmist ja teatrist. Väljaanne „EESTI FILMI-ILM” pakub valgustavaid pildikesi kohaliku filmikunsti sünni- ja kasvuoludest, loojaist ja vaatajaist, naljadest, targutajaist ning paljust muust, mis on talletunud meie 100-aastasesse filmipärimusse.  Trükise teksti autor on Marianne Kõrver, konsultant Jaak Lõhmus, kujundaja Siiri Timmerman (56 lk). Filmitrükis veebis:  www.estinst.ee/est/infotrykised/article/eesti-filmi-ilm_2012/view/gb/ Koostöös Eesti Teatri Agentuuriga valminud „EESTI TEATRI-ILM” kaardistab ajaloolisi ja kaasaegseid teatritegijaid, kes on köitnud publikut vaatemängudega ning teravdanud meie meeli ühiskonna toimimise suhtes.  Trükise teksti autorid on Ott Karulin ja Monika Larini, kujundaja Piia Ruber (56 lk). http://www.estinst.ee/est/infotrykised/article/eesti-teatri-ilm_2012/view/gb/ Lisaks tuleb septembri lõpus trükist Eesti ainsa ingliskeelse kirjandusajakirja „Estonian Literary Magazine” 35. number.  Värske ELM-i fookuses on sel kevadel lahkunud Ungari lingvist ja suur estofiil Gábor Bereczki, tuntud väliseesti kirjanik Hellar Grabbi, lastekirjanik Harri Jõgisalu ja noor luuletaja Andra Teede.   ELM on juba sirvitav ja prinditav siit:                                         http://www.estinst.ee/est/estonian-literary-magazine/article/elm-22012/view/gb/  Kõik Eesti Instituudi võõrkeelsed infotrükised ja kultuuriajakirjad on saadaval instituudi Tallinna büroos Suur-Karja 14, Eesti välisesindustes ja raamatukogudes.     Lisainfo: Eesti Instituut  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. http://www.estinst.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo