Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Paavo Järvist saab Tokyo NHK sümfooniaorkestri peadirigent, kuid seda alles 2015. aasta septembrist, mil algab kolmeaastane leping. Planeeritavate kontsertidega Jaapanis ja orkestrituuriga Paavo Järvi juhatusel loodetakse tõsta orkestri rahvusvahelist tuntust. Praegu tegutseb Järvi peadirigendina Orchestre de Paris, Frankfurdi Raadio sümfooniaorkestri ja Saksamaa Bremeni Kammerfilharmoonia juures. Tokyo NHK sümfooniaorkester rajati aastal 1926 ja see oli esimene professionaalne sümfooniaorkester Jaapanis. Alates 1951. aastast kuulub orkester Jaapani ringhäälingu (NHK) alla. "Sel orkestril on eriline armastus saksa romantilise muusika vastu, mis tuleb sellest, et orkestrit on läbi aegade juhatanud kuulsad saksa dirigendid nagu Wolfgang Sawallisch, Karl Böhm või Herbert von Karajan. NHK orkestril on saksapärane kõla ja nad tunnevad hästi saksa traditsioone. Samuti on jaapani muusikud oma töös väga täpsed ja nad mängivad väga puhtalt. Mul isa ütles, et see orkester on nagu Jaapani Berliini Filharmoonikud," sõnas Järvi.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo