Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Dirigent Neeme Järvi tähistas 7. juunil oma 75. sünnipäeva. Klassikaraadio mängis sel puhul maestro dirigeeritud muusikat terve sünnipäevanädala. Praegune ja kauaaegne Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri (ERSO) peadirigent on ühtlasi ka Estonia teatri, Göteborgi, Detroiti ja New Jersey sümfooniaorkestri ning Šoti Rahvusorkestri peadirigent.  ERSO teatel on Paul Ganson Detroiti sümfooniaorkestrist tabavalt öelnud, et kõik, mida Neeme puudutab, muutub muusikaks. Eesti publikul on olnud õnn seda puudutust tunda juba 56 aastat – just nii palju aastaid möödus käesoleva aasta 13. mail Neeme Järvi debüüdist ERSO ees. Ideedest ja energiast pakatava Neeme Järvi tagasitulek ERSO peadirigendiks on viinud orkestri uuele tõusulainele.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo