Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

2. veebruaril astus New Yorgi Eesti Naiskoor üle 63. tegevusaasta künnise. Kuigi lauljate vanus on praegu enamuses seenioride killast, püsib koor elujõulisena. Seda näitas juba möödunud sügishooaeg, mis algas suurepärase esinemisega NYE Haridusseltsi jõulupuul. Järgnes hästiõnnestunud kontsert New Jersey Franklin Lakes Presbyterian kirikus, mis toimus NY Eesti Betaania Kiriku toetusel ja korraldusel. Kavas olevast 16 jõululaulust oli 12 helindit loodud eesti heliloojate poolt ja eesti laulude sõnad olid ka tõlgitult saadaval. Kontsert sai umbes saja-pealise kuulajaskonna erilise menu osaliseks. Kohal viibis ka paarkümmend ümbruskonnas elavat eestlast.  Sama kavaga esines koor ka New Yorgi Eesti Majas Kolmekuninga päeva kontserdil, mis võeti vastu ülistavate kiiduavaldustega, kuigi vähese reklaami tõttu oli kuulajaskond väikesearvuline. Üldine arvamus oli, et NYE Naiskoor peaks lisaks igaaastasele kevadkontserdile esinema iseseisva kontserdiga ka jõulueelsel ajal.  Ees seisab kooril esinemine koos Schola Cantorum koori ja New Yorgi Eesti Mees- ja koolikooriga Eesti Vabariigi 94. aastapäeva aktusel New Yorgis. Käimas on ka ettevalmistused kevadkontserdiks 5. mail Eesti Majas.   Aime Andra  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo