Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Anu Auna lühimängufilm „Vahetus“ pälvis ühel Poola tähtsamal lühifilmifestivalil Euroshorts 2011 Grand Prix auhinna.  Euroshorts Filmifestivali korraldati tänavu juba 20 korda ning sel aastal oli festivali võõrustajaks Gdanski linn. Festivalile valitud filmid võistlesid neljas kategoorias: lühimängufilmid, dokumentaalfilmid, animafilmid ja eksperimentaalfilmid. Grand Prix on festivali kõige suurem auhind, millele kandideerisid filmid kõigist kategooriatest. Kõiki festivali filme näidati lisaks Gdanskile ligikaudu 15 linnas, viies ülemaailmse kinoelamuse võimalikult paljude vaatajateni. Žürii eesmärk  oli leida lihtsa, täiusliku vormiga film, mis käsitleb tänapäeva olulisi teemasid ning noorte inimeste elusid ühiskonnas.  Euroshorts Festivali direktor ning filmirežissöör Przemysław Młyńczyk ütles võidufilmi „Vahetus“ kohta järgmiselt: „See film paelus meid esi-mesest hetkest. „Vahetus“ on väga hea režissööritööga, intrigeeriv, hästi jutustatud film, mis räägib väga üllataval moel inimlikest tunnetest. Lugu on tulvil huvitavaid nüansse, ootamatuid elemente ja suurepäraseid näitlejatöid.“ „Vahetuse“ jaoks on tegemist juba kolmeteistkümnenda festivaliauhinnaga. „Vahetus“ on kaasaegne psühholoogiline draama kahe väga erineva taustaga naise teravast kokkupõrkest ja ootamatust taaskohtumisest, kus rivaalidest saavad kaasosalised kuritöös ja neil tuleb oma saatus üksteise kätesse usaldada. Peaosades Mari Abel  ja Katariina Lauk.  Režissöör ja stsenarist Anu Aun. Filmi on tootnud Luxfilm. http://luxfilm.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo