Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Veebruari lõpus saab New Yorgis ja Washingtonis taas näha head eesti teatrit – külla tuleb Tallinna Draamateatri monoetendus Kivirähki ”Aabitsakukk” Tõnu Oja ettekandes. Andrus Kivirähki “Aabitsakukk” on lugu mehest, kellel on olemas aabits ja onu Paul. See on lugu väiksest, lihtsast inimesest. See on lugu uinuvast mõistusest. Maailmas on nii palju pisikesi inimesi. Nende elu pole kerge, neile tehakse pidevalt ülekohut. Nad on vaesed mehed. Õnneks on ka neil siiski midagi, mille peale loota.  Mõni paks raamat, mille sees on olemas vastused kõikidele küsimustele. Mõni tark onu, kes ütleb, mis on õige ja kuidas peab elama. Kui sul on olemas selline raamat ja selline onu, siis polegi elu enam nii raske. Vähemalt ei pea sa enam ise oma peaga mõtlema. Tuleb teha ainult nii, nagu raamat ja onu käsivad – ning kõik laabub. “Aabitsakukk” esietendus 2004. aastal, kuid on siiani mängukavas välja müüdud. Lavastus pälvis Grand prix monolavastuste festivalilt "Zvaigzne" 2009. a. Riias; II preemia ja monoteatrite festivalide direktorite diplomi rahvusvaheliselt monoteatrite festivalilt "MonoBaltija" 2009. a. Kaunases ning parima näitlejatöö eripreemia soome-ugri rahvaste teatrite VIII festivalilt "Majatul" Joškar-Olas. Etendus on ilma vaheajata ning kestab 1 tund ja 40 minutit. New Yorgi etendus toimub NY Eesti Majas 24. veebruaril kell 8 pl. Piletid ainult ettetellimisega 212 684 0336 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Washingtoni Eesti Seltsi vabariigi aastapäeva tähistamise üritusena toimub etendus 27. veebruaril kell 7 pl saatkonnas. Piletid ai-nult eelmüügist: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või facebookis washingtonieestiselts .

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo