Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Auväärses eas talendikal kunstnikul Arville Puström-Uus’il jätkub endiselt energiat ja tahet rõõmustada oma kunsti austajaid Eestis. 11. novembrist kuni 2. detsembrini oli Tallinna vanalinna galeriis "Allee" avatud kunstniku viimase aja mere- ja lillemaalide näitus.  Pean tunnistama, et armusin Arville värviküllastesse maalidesse esimesest pilgust, kui abikaasaga, kes töötas tol ajal New Yorkis, külastasime üht Eesti  kodu New Jersey's. Samas soetasime esimese kunstniku maali. Veidi hiljem tutvusime ka kunstniku endaga. Olen õnnelik, et olen saanud Arville Puström-Uus’i nime ka Eesti kunstisõpradele tuntuks teha ja tema näituste organiseerimisega andnud inimestele võimaluse kunstniku kaugel kodumaal nautida tema maalide ilu.  "Lilled enne lund" on Arville Puström-Uus’i 2011 aasta viimaste lillemaalide näituse deviis, mis on avatud Haapsalus KUKE galeriis. Ja tõesti, lund ei ole Haapsalus veel sel aastal sadanud. Laupäeval, 16. detsembril anti kunstniku soovil galeriile kingina üle tema maal "Koduaia sirelid", millega Arville avaldab tänu oma abikaasale dr Aksel Puströmile, kes on kogu nende pika abielu jooksul toetanud Arville pühendumist maalimisele. Sealsamas Haapsalu KUKE galeriis, kus eelnevatel aastatel on mitmel korral olnud tema maalide näitusi, on ka Arville Puström-Uus‘i maalide püsinäitus. Ene Tooren- Restsinski        

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo