Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Otsitakse eesti kokki Eestis ja USAs!   Eesti Vabariigi aukonsul Arizonas Michael Corey Chan teatab, et aukonsulaat Arizonas toetab Eesti osavõttu 2012. a Maitseauhinna võistlusest - 2012 Taste Awards. See peetakse 2012. a jaanuaris Hollywoodis ja esitleb maailma eri paiku reisisihina, tutvustades eraldi nende maade toidutavasid. Sellel reisi- ja toidumessil käivad valdkonna ettevõtete tegevjuhid, tele- ja raadiokanalite saatejuhid, tuntud toidumeistrid, kokad, muidu kuulsad inimesed. Maitseauhindu tutvustab Taste TV, mille saateid vaatab rohkem kui 100 telekanali, sh tuntud Food Networki kaudu miljoneid ameerika televaatajaid. Eestile on see suur võimalus ennast USA reisi- ja söögihuvilisele vaatajaskonnale esitleda.  Nagu teatab aukonsul Chan, sponsorlepingu ühe osana esitlevad korraldajad Eestit selle üritusega seoses kõikjal – trükis, televisioonis, võrgumeedias ja raadios, samuti auhinnaõhtul. Samuti lähevad korraldajad Eestisse ning valmistavad meie maa kohta ette reisi- ja toiduteemalise telesaatelõigu, mis antakse Food Networkis eetrisse tuleval aastal. Samuti on meil ülelehekülje reklaam ürituse kavalehel.  Meil on ka hea võimalus selle ürituse külaliste vastuvõtul esitleda eesti kööki. Nii otsib aukonsul Chan eesti kokki USAs ja ka Eestis, kes sooviksid tulla maitseauhinnaüritusele Hollywoodis. Ta ütleb, et võtab ühendust Tallinna hotellidega, selgitamaks välja nende võimalikku osavõtuhuvi. See oleks osalejaile oma kaubamärgi tutvustamiseks hiilgav võimalus. Aukonsul saab vajadusel hoolitseda reisikulu korva-mise eest. Arizona kinodes jooksid sel aastal edukalt Eestit tutvustavad reklaamid. Tuleva aasta reisihooaja eel on aukonsul Chanil plaanis seda 2012. a jaanuaris-veebruaris uuesti teha. Reklaamis viidatakse kõikjal võrguleheküljele www.visitestonia.com . Californias aitab 2012 Taste awards ettevõtmistel Eesti osalust nõu ja jõuga tutvustada Eesti aukonsul Jaak Treiman. "Oleme Jaaguga tihedas koostöös ja kutsun kõiki maitseauhinnasõule jaanuaris," ütleb meie aukonsul Arizonas. Lähemat teavet saab aukonsul Michael Corey Chanilt endalt. Samuti ootab ta mõtteid ja ettepanekuid, kuidas Eestit nähtavamaks ja maitsvamaks teha!  Ettevõtmisest saab lugeda siit: www.tastetv.com või www.tastyawards.com    Michael Corey Chan,  Eesti Vabariigi aukonsulaat 7135 E. Camelback Road, Suite 230 Scottsdale, AZ 85251 Tel: 480.299.9791 Fax: 480.945.9400    

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo