Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

7. oktoobri õhtul avas Los Angelese Eesti Maja uksed kauaoodatud eesti rokkarile Tanel Padarile. Tanel Padar on Eestis hetkel populaarseim rokk-muusik.  Tanel Padari tee tippu algas 1999. a, kui ta võitis saate Kaks takti ette. Sealt edasi tuli Eurovisiooni võit 2001. a. Aastal 2003 loodi ülimenukas bänd The Sun, kellega Padar tänaseni juhib Eesti edetabelite tippe. Eesti Majja tuli Tanel aga üksi. Paljajalu ja kitarriga. Polnud kahtlustki, et see saab võimas kontsert olema! Lava oli hubaselt elutoaks kujundatud ning küünaldega ehitud saalis oli mõnus meeleolu. Tanel mängis vahetpidamata pea kaks tundi. Ta mängis ära The Suni kõik populaarsemad ja tuntumad lood, mida oli akustiliselt võimalik ainult kitarriga mängida. Lisaks The Suni hittidele laulis ta ka Silvi Vraidi "Nagu merelaine" ja Jaak Joala "Aita mööda saata öö", mis pani vanema generatsiooni esindajad kaasa laulma. Fänne oli kokku tulnud üksjagu – nii noori kui ka vanu. Lisaks andekale muusikamehele on Tanel ka vembumees. Laulude vahele viskas ta nalja ja rääkis anekdoote. Peale kontserti oli omavaheline kohtumine, kust Tanelit naljalt ära ei lastud minna. Nii jagaski ta lahkelt autogramme ja kõik fännid, nii suured kui ka väiksed, said end koos Eesti superstaariga pildistada. Tanel lubas Californiasse tagasi tulla juba jaanuaris. Jääme ootama! See oli alles elamus! Nüüd olen tema veel suurem fänn! Selline hubane, alla sajale inimesele esinemine oli omamoodi kogemus ka Ta-nelile, rokkarile, kes tavaliselt tuhandeid pööraseid fänne hullutab.   Kadi Dugan       

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo